Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párom 3 év után eljegyzett de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 3 év után eljegyzett de nem érzem az örömöt es streszel. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok szerelmes. Szeretem de nem szerelemmel.

Ő ezt tudta többször mondtam neki, együtt vagyunk hátha visszajön az érzés. Eleinte nagyon szerelmes voltam de tett róla h elmúljon. Azota tori magat, halalosan szerelmes es el is jegyzett.

Mi legyen? Adjam vissza es szakitsunk? Csaladnak mit mondjunk? Anyukam allitolag tudta h mire keszul es varja az oromhirt. En beklyot erzek a kezemen es mar rosszul vagyok hogy nem erzem amit kellene. Szerintem mások alig varjak h megosszak a jo hirt a plafonon vannak oromukben , en azota agyalok h barcsak boldog lennek es szerelmes es hogy bar at tudnam elni amit masok..eletem elso eljegyzese tragedia lett



2023. jún. 27. 01:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%
5, mekkora bullshit amit írtál :D Szerinted aki valaha kiábrándult valakiből az valójában sohasem szerette? Ha te szerelmes vagy a pasidba,akkor is imádni szeretni fogod ha agyonver? Egészségedre :D
2023. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem öröm, csak stressz és béklyó, akkor add vissza, és szakítás.

Még időben.

Az lenne a tragédia, na együtt maradnátok. Erre nem lehet egy közös életet alapozni.

2023. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
32%
#10! Igen, van ilyen - és ez az, ami nem "normális". Én nem tudom elképzelni, hogy tovább szeressek egy olyan embert, aki bánt! Nem menne. Azonnal kiábrándulnék én is. Ugyanis még a bántásnál is jobban fájna, ha azzal szembesülnék, hogy az, amit eleinte mutatott, valójában szöges ellentéte a valóságnak! Igen, valóban nem egyezik a szerelemről alkotott véleményünk. Hál'Istennek!
2023. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

9


Jó, hogy tudod értelmezni, amit irtam.

Azt írtad, hogy “ Akit bántanak és halál szerelmes marad, annak pszichológushoz kell mennie…”

Tehát a bántalmazott halál szerelmes.

Szóval szerinted az szerelem, amit a bántalmazOTT érez a bantalmazÓ iránt ?

2023. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Senki nem írta, hogy szeretni kell azt, aki bant.

Pont ezt mondom.

Hogy nem normális.

2023. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem megcsalás történt, csak egyáltalán nem becsült az elejèn . Én mindent megtettem érte , ő csak elvolt a jóba. Mire feleszmèlt , késő volt
2023. jún. 27. 22:52
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts! Még jobb most, mint esetleg már amikor szervezitek az esküvőt, néhány dolog már ki van fizetve, az emberek tudnak az eljegyzésről stb. A családoddal oszd meg, hogy milyen tehernek érted a kapcsolatot. Ez egy lépés előre, és nem hátra, hidd el! Ha nem jó most a kapcsolat, később se lesz jobb, amikor nagyobb gondokkal (anyagiak, gyerekvállalás, betegség stb.) kell együtt megküzdenetek. Légy bátor, és merj kilépni ebből a kapcsolatból!
2023. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon jól látod..
2023. jún. 27. 23:54
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"halalosan szerelmes es el is jegyzett"

Nem beszéltetek erről előtte? Ha tudta, hogy te nem vagy szerelmes, miért akart eljegyezni? És te miért mentél bele?

2023. jún. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ő azért mert bízik benne hogy ezáltal jobb lesz és megerősít es ujra egymasra talalunk
2023. jún. 28. 10:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!