Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Feleslegesen vesztegetem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleslegesen vesztegetem az éveimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal 9 éve vagyunk együtt, nagyon fiatal voltam mindösszesen 20 éves. 8 éve vagy köztünk.Én 29, Ő 37 éves jelenleg. 20-as éveim elején nem az esküvőről és a lánykérésről álmodoztam Nagyon sok mindenen mentünk együtt kerestül. Sok tényező is volt ami miatt nem lehetett volna, a házukat elárverezték, mi albérletben élünk jelenleg. De nagyon úgy érzem hogy nem fejlődik sehová ez a kapcsolat. Sajnos június-én meghalt édesapám,azóta azt érzem nincs értelme kínlódni mellette. A barátnőim néhányszor már viccesen kérdezgették tőle, na mikor veszel gyűrűt? De sajnos nem vette a lapot. Régebben édesanyámnak mondogatta hogy elveszem az Ön lányát. A kapcsolatunk elején tervzetünk külföldre menni, akkoriban azt mondogatta hogy ha visszajövünk lagzizunk egyet. Néhány hónapja részegen is mondta hogy el fog venni,mondtam neki hogy te sosem fogsz..

A gyerekre többször,rákérdeztem.Azt felelte hogy szeretne, de elsőnek legyen lakásunk,szóval majd. Erre én felcsattantam hogy mindenre a majd, de a majd sosem jön el.

Augusztusban elmegyünk nyaralni,hátha ott megkérdezi.. Ha nem, akkor úgy terveztem hogy megkérdezem tőle a jövőre néző terveit.. Mert bizony ez olyan mintha az időmet pazarolnám rá.

29/N



2023. júl. 21. 13:40
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
84%
Ha most úgy érzed, hogy időpazarlás meg stb. ez az egész, akkor miből gondolod, hogy a házasságtól jobb lesz? Elárulom, hogy nem fognak hirtelen megszűnni a problémáitok, csak azért mert gyűrű lesz az ujjadon...
2023. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem itt az a fő probléma, hogy hazudik a képedbe és aki erre képes egy ideje abban te nem bizhatsz meg. Eljegyezhet, felesége is lehetsz, de ugyanúgy fog kamuzni szemrebbenes nelkul csak másban... Személy szerint még 5 évet se pazaroltam volna rá különösen azt figyelembe véve, hogy hazudik mint írtam. Egyáltalán nem kérdezném meg, hogy mi lesz, mit tervez, egyszerűen összeszedném a cuccaim/cuccait azt viszlát örökre.
2023. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
55%
Augusztusban még el kell menni nyaralni, különben kárba megy a pénz. Legyetek türelemmel válaszolók.
2023. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
68%
#13: Jó, akkor addig birja ki, aztán dobja ki.😁😁😁
2023. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyok abban biztos, hogy kidobja. A pasi még bead valami kamu szöveget, aztán marad minden a régiben. Ha ennyi évet kibírt így, kifogja a többit is. Csak jól esett egyet nyafogni. Ez a tendencia. Nagyon kevés esetben látom, hogy az illető mer lépni is, nemcsak panaszkodni.
2023. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
87%
Remélem, hogy nem kérdező, hogy nem az vagy, aki ventilál aztán marad minden a régiben. 29 éves vagy, házasságot, gyereket akarsz gondolom szerelemből, tiszteletből. Ettől a pasitol egyiket se kapod meg!
2023. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
54%

"Ha ennyi évet kibírt így, kifogja a többit is."

Ha eddig élvezte és boldog, akkor továbbra is az lesz. Ha eddig csak kibírta, akkor a legjobb, ha azonnal lelép.

Persze ha mást szeretne holnaptól, akkor már ma meg kell beszélni.

2023. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
26%
Te mit tudsz beletenni a közösbe? Egy házba, egy lakásba, egy gyerekbe? Nagyon furcsa nekem ez, hogy elvárásaitok azok vannak, de a másiknak kellene ezt mind előteremteni és úgy beszéltek erről mintha ez alap lenne, hogy a pasi az szerelemből, tiszteletből mindent a nő alá tesz. Ezek közös célok kellene, hogy legyenek. Nem gáz ha Neked ezek a célok a fontosak, csak akkor ezt kell mondani és így nyitni a következő kapcsolatodnál. Hagyd el ezt a szerencsétlent még időben mielőtt ráerőltetsz valamit amit nem akar, mert itt szó nincs szerelemről. Elvárások vannak. Szerelem, meg tisztelet ott, ahol a másiknak fontosabb minden mint a másik fél? Hagyjatok már! :D
2023. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
74%

Meddig datálod a húszas éveid elejét amiről azt mondtad, hogy családról és gyerekről hallani sem akarsz? Ehhez képest mi óta akarsz? A hallani sem akartálból meg arra következtetek, hogy felmerült ez, a te részedről meg volt egy merev elzárkózás.

Hogyan volt ez kérdező?

2023. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
52%
A legszebb éveid miatt meg ne aggódj, már kb elmúltak.
2023. júl. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!