Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Feleslegesen vesztegetem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleslegesen vesztegetem az éveimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal 9 éve vagyunk együtt, nagyon fiatal voltam mindösszesen 20 éves. 8 éve vagy köztünk.Én 29, Ő 37 éves jelenleg. 20-as éveim elején nem az esküvőről és a lánykérésről álmodoztam Nagyon sok mindenen mentünk együtt kerestül. Sok tényező is volt ami miatt nem lehetett volna, a házukat elárverezték, mi albérletben élünk jelenleg. De nagyon úgy érzem hogy nem fejlődik sehová ez a kapcsolat. Sajnos június-én meghalt édesapám,azóta azt érzem nincs értelme kínlódni mellette. A barátnőim néhányszor már viccesen kérdezgették tőle, na mikor veszel gyűrűt? De sajnos nem vette a lapot. Régebben édesanyámnak mondogatta hogy elveszem az Ön lányát. A kapcsolatunk elején tervzetünk külföldre menni, akkoriban azt mondogatta hogy ha visszajövünk lagzizunk egyet. Néhány hónapja részegen is mondta hogy el fog venni,mondtam neki hogy te sosem fogsz..

A gyerekre többször,rákérdeztem.Azt felelte hogy szeretne, de elsőnek legyen lakásunk,szóval majd. Erre én felcsattantam hogy mindenre a majd, de a majd sosem jön el.

Augusztusban elmegyünk nyaralni,hátha ott megkérdezi.. Ha nem, akkor úgy terveztem hogy megkérdezem tőle a jövőre néző terveit.. Mert bizony ez olyan mintha az időmet pazarolnám rá.

29/N



2023. júl. 21. 13:40
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
76%
Atya ég, a 9 év a nem-házasodásra rengeteg, ráadásul idősebb a férfi! Minek akkor együtt lenni valakivel, ha nem akarok vele összeházasodni?
2023. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
78%

Van változás?


Mi is ebben a helyzetben vagyunk. 9éves kapcsolat, csak én vagyok a férfi.


Mi 5éve lakunk együtt. Nyilván előjőttek a gondok és nem akartam egyből szakítani, oldjuk meg, meg idő kell a változáshoz.


Én ezért nem léptem az eljegyzés lagzi felé.

Hiába mondtam hogy mi kellene nekem hogy azt érezzem " MI" vagyunk és egy szekeret húzunk..egy idő után jött hogy mindig ő a hibás és a rossz. A sorsa h egyedül legyen, nem érdemel meg semmit stb..ebbe belefáradtam mert nem ezt mondtam és ezért nem haladunk ebben előre..


Támogatom segítem őt, bármire megkér fejbe tartom és megcsinálom mégha nem igazán érek rá. Vagy sok dolgot megcsinálok h levegyem a válláról a terhet és pihenjen. De ezt nem igazán kapom vissza.

2023. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
76%
32-nek: azért elvenni valakit, hátha kedvesebb lesz hozzád és végre ő is tesz majd érted meg a kapcsolatotokért... ne haragudj... ennél nagyobb baromságot... Pihenjen, persze, szegény. Megértem. Hol vagy Te ebben az egészben?
2023. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
32es vagyok. Ki mondta hogy " el van véve vagy el kell venni "???!!!
2023. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg!!! A nem szót pont nem láttam a mondatodban: Én ezért nem léptem az eljegyzés lagzi felé.

Pedig háromszor átolvastam a hozzászólásod.

Elnézést!!

2023. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
52%
Amíg nem értitek meg, hogy egy kapcsolat lényege nem a folyamatos előrelépésben, a házasságban, a gyerekvállalásban rejlik, addig nem vagytok ezekre készen.
2023. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Mizujs Kérdező?
2023. szept. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Megtörtént a lánykérés. De esküvőről még hír sincs. Ilyenkor szerintem az lenne a megfelelő reakció, hogy befut a pár az hivatalba,hogy kitűzhessék a nagy napot. Hát nálunk nem ez,van. De igazából nem is akarom ezt erőltetni már. Elfáradt...
dec. 17. 21:08
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek mondtál igent?
dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!