Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 7 év után szeretném negkérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év után szeretném negkérni a párom kezét! Soha nem voltam túl jó az Ilyés fajta dolgokban és igazából ez kész az első és egyben remélhetőleg az utolsó lánykérésem. Szerintetek jó lenne a helyszín?

Figyelt kérdés
A hétvégén egy jótékonysági bálon veszünk részt! Ott terveztem feltenni a kérdést esetlegesen szerintetek aktuális erre a helyszín?

febr. 23. 06:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább a párodtók függ, én személy szerint kettesben élném meg ezt a pillanatot.
febr. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd pralám 😬😬
febr. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én valami emlékezetes helynek jobban örülnék, de te ismered a párod. Mondjuk 150 ember előtt biztosan nem akarnék szerepelni.
febr. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem. Az az este nem rólatok szól, hanem a jótékonyságról. Szerintem majdnem olyan bunkó dolog lenne, mintha másnak ah esküvőjén kérnéd meg a kezét.
febr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez ugrott be. Hogy egy jotekonysági bál az azokrol szól akikért tartják. Illetlen ezt felhasználni saját célre.
febr. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A jótékonysági bál nem erről szól, illetlenség. Pluszban sokan nem szeretik, ha egy tömeg előtt kérik meg a kezét, mert ez a kettőtök dolga. Ráadásul "sarokba van szorítva", mert 100+ ember várja az igent.
febr. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, nem! Egy jótékonysági bálon fogtok részt venni, ami meghatározott cél elérése érdekében jött létre. Ne helyezd a fókuszt magatokra, főleg, ha a párod sem az a típus, aki 100+ ember előtt akarna egy ilyen fontos életeseményt átélni/megélni.


Inkább egy kirándulás/nyaralás, számára fontos helyszínen próbáld meg, ahol csak ketten vagytok.

febr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kettesben...
febr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A mások elő való.leanykeres kockázatos, mert lehet hogy csak azért mond igent mert mások ott vannak és milyen ciki ha nemet mond. Szerinte is kettesben kellene. Nyaralás megint nem, mert ha nemet mond akkor tönkre van téve a nyaralás. Szerintem ha jól érzitek magatokat akkor a bál után otthon, vagy egy egy napos kirándulás alkalmával valami szép helyen. Te ismered a párod, romantikus alkat vagy sem.
febr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jó a helyszín... Ha nyilvánosan kivonulsz és mindenki előtt megkérdezed, az szerintem kínos és kellemetlen. Mind a lánynak, mind a többieknek. Már bocs, de ez a ti magánügyetek.

Ha a bálon csak úgy műsor nélkül felteszed a kérdést, az sem valami meghitt vagy intim. Szól a zene, mindenki beszélget, alig hallani időnként egymás hangját.

Inkább menjetek el kettesben kirándulni és ott beszéljétek ezt meg (igen, az eljegyzést én alapvetően nem egy férfi által megkonstruált produkciónak gondolom, hanem egy közös döntésnek).

febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!