Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 7 év után szeretném negkérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év után szeretném negkérni a párom kezét! Soha nem voltam túl jó az Ilyés fajta dolgokban és igazából ez kész az első és egyben remélhetőleg az utolsó lánykérésem. Szerintetek jó lenne a helyszín?

Figyelt kérdés
A hétvégén egy jótékonysági bálon veszünk részt! Ott terveztem feltenni a kérdést esetlegesen szerintetek aktuális erre a helyszín?

febr. 23. 06:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%
A házasság is jótékonysági intézmény. Ideális esetben két, nem ideálisban meg egyoldalúan. Ilyen alapon még passzolhatna is a dolog, de szerintem nem kellene ennyire ráfeszülni. Minden hely és idő alkalmas arra, hogy feltegyen az ember egy eldöntendő kérdést.
febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne ott kérd meg.Az az est nem rólatok szól,ne vedd el a show-t a tényleges témáról/szereplőkről.Nem mellesleg nagyon sok lány nem szereti a nyilvános lánykérést,mert nem elég meghitt...Illetve valahol ezzel a kérő nyomást is gyakorol a lányra,hisz lehet nemet mondana,de nem akarja a másikat mindenki előtt megalázni.
febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is ezt akartam írni csak nem tudtam megfogalmazni. Egyfajta nyomásgyakorlás a lány felé mások előtt feltenni ilyen kérdéseket. Mert ha nemet mondana akkor kellemetlen lenne mindkettőtöknek. Milyen ciki lenne a magáneletetek egy ilyen fontos pillanatát mások előtt megbeszélni.
febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel. Egy jótékonysági bálon vagy bármilyen eseményen,ami másokról szól, másokért van,ott ilyet nem illik. Romantikusabb az,ahol csak ketten vagytok. Engem nyaraláson kért meg a párom, így volt tökéletes,az a pillanat csak a miénk volt, semmi közönség.
febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem romantikus
febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!