Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkéri a kezemet? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkéri a kezemet? (lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek gyűrű lesz az az ajándék amit párom akar holnap adni Valentin napra? A szülők tudják, hogy mit fogok kapni, de nagyon kétértelmű válaszokat adnak a kérdéseimre. Szerintük örülni fogok neki és valószínű már egy jó ideje tervezi. Azt mondják a szülők, hogy már gondoltak arra az ajándékra cak nem voltak benne biztosak.
2011. febr. 13. 12:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy értette, hogy a szülei is gondoltak már arra, hogy ezt az ajándékot kapja a párjától... szövegértés :)


Egyébként nem tudom... lehet, hogy gyűrűt kapsz, de nem biztos, hogy eljegyzési. Akármi legyen is, biztos szép ajándék lesz számodra. :3 Azért szorítok neked.

2011. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gáz a szüleid részéről, hogy így elmondják neked. Ebből simán rá lehet jönni, és semmi meglepetés nincs benne.
2011. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Meglepetés az mindenkép lesz úgy gondolom, mivel nem biztos az sem, hogy pont eljegyzési lesz, lehet csak szimpla gyűrű. Igaz az első változatnak jobban örülnék, de majd kiderül.
2011. febr. 13. 13:33
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy szimpla gyűrűt nem vernének ilyen nagy dobra. Különben is, a pasidnak is gáz lenne kimagyarázni. "Tessék drágám egy gyűrű, de félre ne értsd, nem akarlak feleségül venni".
2011. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
uccsó xD
2011. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én már jártam így és csalódtam :) Véletlenül megláttam a dobozkát és biztos voltam benn, hogy márpedig ez gyűrű lesz... Aztán láncot kaptam, és bárhogy próbáltam neki örülni csalódottnak éreztem magam. Holott ha nem látom meg a dobozkát, akkor kiugrom a bőrömből örömömben, hogy milyen csodás láncot kaptam :) Szóval ne éld bele magad, de én azért szurkolok :) Mondjuk ha gyűrű lenne,akkor anyukádék biztosan nem akarnák ellőni a meglepetést azzal, hogy rávezetnek az ajándék mibenlétére.
2011. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
na mi volt?
2011. febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
szia! na mi lett a nagy meglepi?
2011. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
naaa,nem mondodd el mi történt?
2011. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi vagyok :) mi volt a kis dobozban?
2011. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!