Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés, gyűrű, szokás!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés, gyűrű, szokás! Tudom hogy már sok ilyen kérdés van, de minden hol különböző válaszokat látok!?

Figyelt kérdés

1. Eljegyzéskor, a lánynak melyik kezére kell húzni a gyűrűt, és melyik ujjára?

2. Eljegyzéskor a férfi is "kap" gyűrűt, ha igen akk milyet, és melyik kézre, melyik ujjra?

3. A férfinak, és a nőnek az esküvőn melyik kézre, melyik ujjra kerül, melyik gyűrű?

4. Mennyi gyűrűt fog hordani az esküvő után a nő és a férfi?

Láttam már olyat hogy a nőnek egy ujjon két gyűrű volt.

5. Mi az hogy "kísérőgyűrű", "pecsétgyűrű"...?



2017. jan. 13. 23:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ja és 1 pecsétgyűrűt nem hordunk mutatóujjon, borzalmasan ízléstelen.

És 2 a gyűrűs ujj azért az hogy a Fontos gyűrűket azon hord.

2017. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Rendben van ezt már írtad!;)

Majd gyakorlatban eldől hogy a pecsétet hova húzom!

2017. jan. 15. 10:52
 13/14 anonim ***** válasza:
15%
Hát azért nem ártana, ha a tiéd is olyan fajta lenne mint az övé. De te tudod. Örülök hogy nem az én pasim vagy. A barátnőd már biztos megszokta a furcsa stílusod, ízlésficamod. Ezt most nem bántásból írtam. Engem a párom meglepett egy köves gyűrűvel, a karikát pedig együtt választottuk ki. Én hordom mindkettőt, ő egyet. De szerencsére nem vagyunk egyformák.
2017. jan. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán divat ma már, hogy a férfi eljegyzéskor pecsétgyűrűt kap.
2017. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!