Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi hiányozhat még az elhatároz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hiányozhat még az elhatározáshoz, hogy ezután akkor Ő?

Figyelt kérdés

Jó kapcsolatban élünk sok éve, problémáinkat egész jól megoldjuk együtt, a teljességhez annyi hiányzik, hogy a szívem mélyén is kijelentsem:

"Eldöntöttem, VELE akarom leélni az életemet."

de ezt-azt régebb szőnyeg alá söpörtem, és belül még hiányzik valami ehhez.

Keresem magamban a választ, és a feloldást, mert asszem, velem van a baj, és nem akarom tönkretenni azt, ami jó. Talán túl független szellem vagyok, vagy félek az egésztől? Segítsetek támpontokat találni!



2017. jan. 19. 10:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vègül is, kinek mi... A megalkuvàs is egy megoldàs. Csak erre nem mindenki hajlandó. Màrmint beletörődni abba, hogy nincs meg az a plusz. Èn valahogy nem szeretek vergődni. Szerinkem felesleges, nem kell erőltetni ha nem az igazi. Nekem pl ezért nem volt hosszabb, több éves kapcsolatom addig amíg meg nem ismertem azt a bizonyos igazi szerelmet. Èn nem értem be kevesebbel. De màsok az emberek. Van akinek ez, valakinek az jó.:)
2017. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Persze lehet keresgélni míg a világ, s két nap. Sokan el is idealizálják a Nagy szerelmet. A pofáraesés akkor jön, mikor rájössz, hogy egy elképzelt, megálmodott személybe lettél szerelmes, nem egy valóságosba.
2017. jan. 25. 08:22
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem szokàsom képzelődni:). Ès soha nem idealizàltam senkit. A szerelem nem mindenkit tesz vakkà. Ez àltalànosítàs. Attól, hogy szerelmmes vagyok még ugyanúgy làtom a màsik hibàit is, de ezek olyan hibàk amikkel együtt szeretem. Ez fordítva is így van.
2017. jan. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!