Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hogy oldanátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy oldanátok meg a menetrendet?

Figyelt kérdés
Adott a polgári szertartás egy városban,ahol feltehetően a vacsora is lesz. Este 6kor lesz a polgári,így kapunk időpontot, korábbi nem volt. Viszont a vőlegény az ettől a várostól 30 percre lévő településen szeretné a templomit tartani, érzelmi okok es kötődés miatt. Elvileg polgári után szokták a templomit,de már fordítva is hallottam. Ez református szertartás lenne. Gondoltunk arra is,hogy külön nap tartjuk,hogy ne kelljen utazgatni, meg én eleve a városban fogok készülődni, fodrász,ruha,stb, ott is alszok,és még onnan menjek akkor a községbe majd vissza megint a városba és polgári lagzi? Ti hogy csinalnatok? Tanácstalanok vagyunk.
2019. júl. 30. 19:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az este 6-os polgári kicsit késő, utána en egyből a vacsit tenném már, mert így is 19.30nál előbb nem ültök asztalhoz, akkor meg a fel ejszalát a vacsival tölti az ember a bulizás helyett. A katolikus pap tuti nem kér papírt, nekünk nem egy nap volt a kettő szertartás. Ha a pap nem kér iratot, én délutánra tenném a templomit, úgy 16 fele, utána lenne idő egy kis közös fényképezkedesre. Én valami kompromisszumot hoznék. Nem lehet a templomi esküvő községében a polgári? Tuti nem utazgatnék egyik helyről a másikra. Este semmiképp. Akkor tényleg éjszakába nyúlik a vacsi, es pl a kisgyerekes családok mar részt sem tudnak rajta venni. Én amit tennē: tekintettel arra, hogy jó, hogy ez az en napom, de a meghívottakat is nézni kell- biztos más napot választanek, amikor a polgáit le lehet d.u. 15kor zavarni, hogy 18kor már a vacsit tudjuk kezdeni es legyen idő mindenre. En anyuka vagyok, 2 és 4 évesek a gyerekeim. A legutóbbi lagziban (úgy fél éve) a 20 órai kajának a végéről már el kellett jönnünk, de másnak se tetszett, hogy ilyen későn van az egész. Én ezt átgondolnám
2019. aug. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Polgárit nem lehet megoldani ott, helyettes van ott eleve,nem biztos hogy tudna jönni, vagy az illetőt is helyettesíteni kellene egyszóval bonyolult..
2019. aug. 1. 11:44
 13/15 A kérdező kommentje:
Amúgy nem lenne nagy gond az este 6al,akkoriban vannak a leghosszabb nappalok, és vacsi is nagyjából időben lenne 7 körül. Sok helyen voltam lagziban ahol kb 8kor hoztak kaját úgy is hogy időben megvolt minden szertartás...
2019. aug. 1. 11:46
 14/15 A kérdező kommentje:
A templom lehetne itt kompromisszum,én megértem párom álláspontját is,aki egyedül ehhez ragaszkodik kb.minden mást rám bíz,úgyhogy ha ennyire ragaszkodik hozzá,akkor max lesz egy másik időpontban .. bár azért se értem az egészet,mert az ottani lelkészt senki se bírja, elég furcsa,úgyhogy talán még jobban is járnánk egy másikkal,de ez van ..
2019. aug. 1. 11:48
 15/15 A kérdező kommentje:
Én pedig egyszer szeretnék szép ruhát felvenni,ha templomi máskor lesz,akkor arra majd valami egyszerut veszek fel.. kis puritán templom illik is hozzá..
2019. aug. 1. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!