Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Főasztal dilemma? Hogy oldanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főasztal dilemma? Hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Elvált szülők..összeférhetetlen apa..

Édesanyám odaülne a főasztalhoz,de apám azt mondta nem szív egy levegőt..konkrétan apámék részéről a családnak semmi sem jó..nekik egyedül az felelne meg,ha anya kikerülne a sor végére,apám pedig verhetmé a mellét a főasztalnál újdonsült arájával..anya pedig minél messzebb az élettársával. Azt találtuk ki anyával,hogy a főasztalnál csak a párommal ülünk és senki más,így nincs vita. Párom szülei ugyanezt javasolták.

Apámék hatalmas manipulátorok,hajlamosak az enber belekényszeríteni mindenbe,ami az elején még sikerült,mindenáron megszabták kit válasszak tanúnak,mert úgy illik,azóta nagyon megbántam...mostmár ,hogy a sarkamra álltam a párommal nem tetszik annak a bagázsnak..gondoltam rá,ha nagyon utálatoskodnak továbbra is közlöm a tanúval,hogy köszönöm szépen,nem kell tanúnak lennie,megkértem mást..de akkor apám kb.agyvérzést kapna,ha ennyi minden nem úgy megy,ahogy ő erőszakolja..ha le is mondom a tanút mit mondjak?

Gondoltam kitalálok valami ürügyet miért ne ő,hogy ne legyen veszekedés,de már utálom,hogy ha nem úgy csinálok valamit ők mindenen besértődnek,elég volt.


2018. júl. 2. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak ti uljetek a foasztalnal ketten es igy el lehet valasztani a ket családot teljesen.

A tanus kerdesnel en azt javaslom hogy mindenkepp olyan legyen a tanud akit te szeretnél. A TE nagy napod. A TE napod. Nem apukade, nem anyukade, nem a szomszéd kiskutyae, hanem a TIED!!! Orom legyen a visszaemlekezes 30 ev mulva, ugy csináld ahogy te akarod!

2018. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ti napotok, nem apádé. Megmondod, hogy ti így döntöttetek, ha neki nem tetszik nem kötelező ott lennie. Ne hagyd, hogy mások szabják meg mi legyen a ti nagy napotokon, ilyen jobb esetben egy életben csak egyszer van, ne úgy maradjon meg bennetek, hogy nem egy jó nap volt és azon kellett izgulni, hogy mindenkinek megfeleljetek.
2018. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Ebben az esetben vagy csak ti üljetek ott, vagy ti és a tanúitok.
2018. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Már a negyedik kérdésed...


Ne hívd el apádékat, probléma megoldva...

2018. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok itt dilemmát, csak önsorsrontást. A bántalmazó apádnak semmi keresnivalója se az esküvődön, se az életedben. Persze tudom, hogy még a gyereked esküvőjét is hagyod majd neki tönkrevágni. Ez van.
2018. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
#5 anélkül, hogy állást foglalnék a kérdésben, ilyenkor gyakran a potenicális örökség áll a háttérben. A csóró idióta apákat könnyebben szokták a gyermekeik kizárni az életükből, mint a gazdag idióta apákat. Hajlandóak tűrni és stresszelni az apjuk halálakor esedékes milliók érdekében. Köteles rész ide vagy oda, húsz milla jobb, mint tíz. Aztán hogy ez megéri-e vagy sem, és érdemes-e így élni, az egy másik kérdés.
2018. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem úgy üljetek a főasztalnál, hogy Ti ketten, és a két tanú. (Most az, hogy az a tanú lesz, vagy mégis másik tanú, más kérdés. De a két tanút odaültetném ez esetben a főasztalhoz, ha a szülők nem ott ülnek.)
2018. júl. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is ketten ülünk majd. Nálunk a szülők velünk rendesek, de egymást nem bírják elviselni. Így mindenkinek megfelel.
2018. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem értem ezt a gazdag vs.csóró apa kommentet...

Apám anyagi helyzetétől független az apám...nekem legalábbis.

Nemnérdekel van e pénze vagy sem. Én szerettem volna,ha odaül a kedvemért..a viselkedése miatt meg akárhogy is állna anyagilag szerintem nem változik az ember kapcsolata a szüleivel a pénz miatt..

2018. júl. 3. 12:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont most voltunk hasonló felállású esküvőn.

A főasztalnál a pár ült a tanúkkal és párjaikkal. Mivel a srác és a nő családja is ilyen "elzüllött" volt, hosszúkás asztalokhoz lettünk ültetve fésűs elrendezésben egy vőlegényhez tartozó asztal, majd egy menyasszonyhoz, megint a vőlegényhez, megint a menyasszonyhoz. Így elég jól el voltak szeparálva a problémás társaságok, abszolút nem volt balhé, pedig féltek tőle.

2018. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!