Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek illik ez a ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illik ez a ruha esküvőre? Ez még nem az a kategória ami elvonja a figyelmet a menyasszonyról?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon tetszik.

[link]


A vőlegényem nővérének lesz esküvője hónap végén és most akarok ruhát venni. Szerintetek illik? A párom szerint felvehetem, de én félek, hogy egy kicsit too much.

Mondjuk, engem nem zavarna egy ilyen ruha az esküvőmön, mert szerintem a menyasszony általában annyira feltűnő, hogy nehéz túlszárnyalni. És nem is az a célom, csak egyszerűen tetszik ez a darab.


2022. aug. 3. 20:14
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó, de azért minden családi eseményen, tehát az esküvőkön is, van általában egy -idős- hölgy, aki szereti megtárgyalni, hogy ki miben volt, mert saját élete az nuku. :)
2022. aug. 3. 22:14
 22/51 anonim ***** válasza:
76%

Igen, de az ilyen típusú ember bármiben talál kivetnivalót.

Szerintem az a lényeg, hogy neked tetszik, és jól is érzed benne magad.

Anno azon az esküvőn szerintem én voltam az egyetlen nő, aki nem egybe ruhaban ment, és nem magassarkúban, hanem topankaban. De én úgy voltam vele, hogy nem fogok végig feszengeni valamiben, amiben tök rosszul érzem magam.


Szóval szerintem válassz valamit ami tetszik(pl ezt a ruhát), és érezd jól magad.

2022. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nincs vele olyan gond, hogy nem illene esküvőre, engem nem zavarna menyasszonyként és amúgy sem (mondjuk ha valaki nem pucéran jönne, akkor engem gyakorlatilag semmi sem akasztana ki).

Ha tetszik, vedd meg, bár végülis eldöntötted.

Az meg az én magánvéleményem, hogy nekem nem elegánsnak, hanem olcsónak tűnik és nem azért, mert csúnya, hanem az alsó átlátszó rész borzalmasan merev, ez a fotókon is látszik. Így úgy fest, mint valami vitrázs a konyaha ablakon, csak éppen sötétkékben.

Nekem tetszenek amúgy az olyan ruhák, ahol kombinálva, vegyesen vannak az átlátszóbb anyagok a "sima" részekkel, nagyon szép tud lenni, de általában akkor, ha lágy az esése, ennél meg pont úgy áll a modell lába körül, mint egy függöny. Az én ízlésemnek nem szép.

No de mivel itt nem én vagyok a lényeg, hanem, hogy te beleszerettél, hajrá, méretek alapján nagyon kecses alakod lehet, én tutira kerítenék rá valami elegánsabbat, könnyű lehet ilyen paraméterekkel.

Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy 98% poliészter, ami azon túl, hogy rém kényelmetlen lehet, biztosan nagyon meleg is (hiába a "függöny" részek) és augusztus végén ez is szempont, akkor is, ha klimatizált helyen lesztek javarészt.

Jó mulatást!

2022. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
22%
Nekem nem tetszik, ránézésre is egy olcsó, bárki számára elérhető darab. A színe sem a legjobb választás egy esküvőre.
2022. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

És mi abban a baj, ha bárki számára elérhető? :D az emberek nagy százaléka nem vesz ennél drágább ruhákat, mert minek? Nincs abban semmi ciki ha elérhető dolgokat hord valaki.

Elég lesz a saját esküvőnkre költeni, drágább ruhát választani.

2022. aug. 4. 10:48
 26/51 A kérdező kommentje:
Amúgy megrendeltem, köszi a válaszokat!:)
2022. aug. 4. 10:49
 27/51 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ezek a rózsaszín, lila, barack, nude színek uncsik már. :D ízlések és pofonok.
2022. aug. 4. 10:50
 28/51 anonim ***** válasza:
48%
Most miért kapod fel a vizet? Írhattam volna az olcsó szó után a "silány", a "közönséges" meg "cigányos" szavakat is, csak finomabban akartam fogalmazni. Az viszont igaz, az emberek nagy részének se pénze, se ízlése nincs. :D
2022. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
36%
Szegény kérdező, feltett egy egyszerű kérdést és mindenki a ruha árával és kinézetével van elfoglalva, holott nem ez volt a kérdés....Mindegy miben mész, csak ne fehér legyen. Ennyi.
2022. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
64%
#29 A ruha kinézetéről tett fel kérdést, hogy illik-e esküvőre. Minek kérdez, ha felháborodik a válaszokon? :D Az ára csak annyiból került szóba, hogy olcsónak néz ki. De biztos illik a kérdezőhöz.
2022. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!