Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hova lehet menni nászútra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lehet menni nászútra szeptember-október környékén? Jövő szeptemberben lesz az esküvőnk és utána szeretnénk elmenni nászútra. Hol van ilyenkor még jó idő tenger mellett, ami az olcsóbb kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jamaica
2015. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Maldív szigetek.
2015. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
görögországba is lent délen krétán
2015. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Máltára mennék az közelebb van és picit, lehet jóval is olcsóbb mint a Maldív szigetek :D
2015. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Ismerősöméknek szeptemberben volt az esküvője, másnap már utaztak is Jeruzsálembe. Mondjuk, akkor pont nem voltak muszlim robbantósok, de szép idő volt és nagyon jól érezték magukat. Egyébként meg a Földközi tenger bármelyik (akár háború-mentes-szerű) tengerpartja szerintem jó választás, másik ismerősömék most október közepén voltak hajóúton 2 hétig, végig 30 fokok voltak. Mi most nyáron megyünk majd Barcelonába nyaralni, egy hetet ki lehet hozni 200ból két főre (mondjuk, ez csak a repülőjegy és a szállás, de mégis). Ez nem tudom, nektek mennyire számít olcsóbb kategóriának, ahogy nézegettünk olasz és görög (vagy török) lehetőségeket, ez még az olcsóbbak közé tartozik.
2015. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
5. vagyok, azt még hozzátenném, hogy mindez főszezonban, július közepén, szeptember-október környékén tuti olcsóbb mindenütt.
2015. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmék szeptemberben Horvátországban nászutaztak (délen), ha olyan év lesz, akkor nem kell messzebb menni.
2015. nov. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Mi október elején voltunk Törökországban. 30 fok volt, a tenger 26 fokos volt, és még utószezon is. Szerintem a nyári hőségben nem is jó menni. Szeptemberben még Görögország is jó.
2015. nov. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ahova lehet menni most a folyamatos katonai készenlét, robbantgatások, túszejtések miatt annyira nem aktuális... pl. Töröko., Egyiptom, Görögo.


Ezek nagyon olcsók, az idő is szép még, de tényleg nem ajánlanám.


Esetleg dél-Olaszország, Szicília, Málta, Mallorca, Menorca, Ibiza. Kicsit messzebb, ami lényegesen olcsóbb már Októberben de kitűnő az idő pl. Thaiföld.

2015. nov. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Görögország, Olaszország déli része, de inkább szigetek, Kréta, Málta. Törökország. Egyiptom. Marokkó. Tunézia...de itt ki tudja mi lesz jövőre, a mostani politikai helyzetet nézve.

Thaiföld tényleg nagyon jó választás, viszonylag "olcsón" ki lehet hozni, ahhoz képest, hogy trópus, és októberben is jó az idő.

Mi végül belföldi utat választottunk, mert másra kellett az a kevesebb pénz is, amit erre szántunk, de jövőre megyünk valahova...:)

2015. nov. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!