Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan aki megbánta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki megbánta az esküvői cipő választását? Milyen tanácsot adnál?

Figyelt kérdés
2023. jún. 16. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom milyen az ízlésed, de az biztos, hogy azért 20 centiset sehogyse, mert esküvő után még járkálni szeretnék. :D
2023. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Férfiként igen. Nyúlcipő lett volna ideális.
2023. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

#2:


😂😂😂

2023. jún. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Én szeptemberben fogok férjhez menni. Eleinte nem akartam sokat költeni a cipőre, mondván hogy egy napot hordom, arra jó egy sima kínai cipő is.

Aztán végig gondoltam hogy gyakorlatilag minimum 12 órát állni fogok benne, ebből jo sokat táncolni is. Szóval beruhaztam egy G. Westerleight (nem biztos hogy így írják) cipőre. Nem bántam meg, iszonyat kényelmes, annyira amit magassarkúban elkepzelni sem tudtam (4 centis kocka sarka van).

2023. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl magassarkú puha bőrcipőt vettem, bokapánttal

Nagyon örülök hogy így döntöttem

2023. jún. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Én converse-ben voltam :D, akárcsak a férjem.


Full nem érdekelt mások véleménye, viszont én voltam az egyetlen, akinek nem törte fel a lábát az egész estés tánc során a cipője :D

2023. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mezítláb.
2023. jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fehér balerinacipőt vettem, pont oké volt.
2023. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
A menyasszonyi cipőm nagyon kényelmes volt, pedig 10 centis vékony sarka volt. A menyecskecipőm egy 5 centis kockasarkú cipő volt, amire azt hittem nagyon kényelmes lesz. Viszont olyan kemény volt, hogy nagyon törte a lábam és szoros is volt. Nem sokkal a menyecsketánc után le is vettem, és mezítláb táncoltam. Utólag a menyecskés részhez már vinnék valami kenyelmesebbet is. Pedig én gyakran hordok magassarkút, sokszor nem a sarokkal van a probléma, hanem azzal hogy töri a lábat.
2023. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyszerű, márka nélküli fehér tornacipőm volt. Az egyik legjobb döntés, amit az esküvővel kapcsolatban hoztam. Tudom, hogy egy csinos de kényelmetlen cipő mennyire el tudja venni a kedvemet a tánctól. Többször előfordult már, hogy ami a boltban nagyon kényelmesnek tűnt, az egy óra séta után már fájdalmakat okozott. Itt pedig 10+ óráról volt szó, aminek egy részét füves és kavicsos terepen töltöttük. Semmiképpen nem akartam kellemetlenül érezni magam, hiszen így is épp elég sokat izgul az ember a saját esküvőjén. Cipőben, ruhában és menyecskeruhában is igyekeztem olyat választani, ami a lehető legkényelmesebb, és nem áll olyan távol a hétköznapi stílusomtól. Imádtam a tornacipőt, csak ajánlani tudom.
2023. jún. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!