Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen esküvői meghívót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esküvői meghívót terveztek csinálni, csináltatni az esküvőtökre?

Figyelt kérdés

Szolgáltatóként (digitális nyomda, esküvői meghívók gyártásával is foglalkozunk) szeretném ezt megkérdezni. Az érdekelne, hogy az ügyfelek hogyan gondolkodnak manapság e téren. Megszerkesztitek magatoknak Canvában, aztán valahol kinyomtatjátok? Netről rendeltek olyat, ami tetszik, és utólag nyomtattok bele? Készen rendelitek netről? Elmentek egy közeli nyomdába, dekor stúdióba vagy hasonló helyre, ahol ilyennel foglalkoznak? Mennyire fontos nektek, hogy milyen a meghívó? Mi lenne a legideálisabb módja ennek számotokra? Tudjátok egyáltalán, hogy hova érdemes fordulni ilyen ügyben, ha egyedit szeretnétek gyártatni?


Én azt látom, hogy egyik általunk érintett piac sem változott akkorát az utóbbi 10 évben, mint az esküvői meghívók piaca. Ebbe szeretnék kicsit jobban belelátni.

Ha tervezitek az esküvőt, azt is írjátok meg kérlek, ha már volt az elmúlt években, azt is írjátok meg, hogy mikor volt.

Köszönöm a válaszokat!



jan. 5. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Megszerkesztitek magatoknak Canvában, aztán valahol kinyomtatjátok?"

Igen. Irodában ingyen nyomtatunk mind a ketten, így nekünk egyszerűbb.

Formáját tekintve nincs extrém elvárásunk, sima félbehajtott. Egyedi a tervezéstől lesz, olyan illusztrációval, ami kötődik hozzánk.

Azt egyéként én is így látom, hogy a mehgívó piac tényleg sokat változott. Az utóbbi egy évben két alkalommal kaptunk meghívást úgy, hogy nem volt papír alapú meghívó (pedig nem járunk sok esküvőre). Az egyik esetben csak szóban hívtak meg, illetve írtak egy üzenetet. A másik esetben e-mailben kaptunk meghívót. Én mondjuk szeretnék papír alapú meghívót, akkor is, ha nem lesz nagy létszámú és fényűző eküvő. Szerintem illendőbb így. Bár érthető, hogy az emberek spórolni szeretnének.

jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majd a grafikus sógorom fogja csinálni :D
jan. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Azt támasztja alá, amit én is éreztem.

Lehet, hogy tényleg ki is fognak kopni lassan a hagyományos meghívók. Bár tényleg lassan, mert az esküvő egy tipikusan olyan műfaj, ahol lassan engednek el megszokásokat az emberek. Bár lehet, hogy a megszokások elengedése is egyre gyorsul majd.

jan. 5. 10:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért léteznek nagyon minőségi és szép papír alapú meghívók, amiket nem tud valaki otthon, Canvában elkészíteni, pl:

[link]

jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4: igen, ez az egyik. A másik, hogy a Canvától senki nem lesz grafikus. Ez egy szakma, de sokan nem értik, hiszen olyan könnyű összerakni ott. Mostanában többször volt, hogy kétségbe esve hívtak fel, hogy megcsinálták a meghívót, de nem tudják szépen kinyomtatni, tudnék-e segíteni. Akkor már szoktam is kérdezni, hogy "Canva?". - Igen, az.

Aztán amikor elküldi a grafikát, ami monitoron jól néz ki, már fogom a fejem, mert gyártásra nem alkalmas, mert olyan dolgokra nem figyelt oda a készítő, amiről nyilván nem is tud, így bele sem gondol. Ez az esetek 95%-ában így van.

Sőt, az ingyenes része nem is tud nyomdai minőségű és színrendszerű grafikát, ezt nyilván szándékosan csinálták így. Webre jó, nyomtatásra nem. Én a honlapomra ki is írtam, hogy Canvában készült dolgok gyártását nem vállalom, csak abban az esetben, ha előtte egyeztetünk és elmondhatom, hogy mire figyeljenek oda. Különben dupla munka és mindenkinek. Az ügyfélnek is, sajnos.

jan. 5. 12:24
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

2 éve volt az esküvőnk

Természetesen volt papír meghivonk Biztos nem sms-t fogok küldeni Zalába a keresztanyamnak... modern világ, de na....


Neten kerestem olyat, ami tetszett és tőlük rendeltem ugyanolyan ultetokartyat is

jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A mi esküvőnk most szeptemberben volt, egy szuper jófej grafikus páros tervezte és készítette el nekünk a meghívót. A Canvát gyorsan elvetettem, az alap sablonjaik nem tetszettek, a grafikai tervezés nem az én asztalom. Tematikus esküvőnk volt, ehhez igazították a stílust - viaszpecsét, sahát címer, egyedi grafikás bélés a borítékban, színt, betűtípust, egyeztettük. Nem volt olcsó, de volt sok minden, amin spóroltunk, ennyi "belefért".
jan. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Párom tervezőmérnök szóval magunk fogjuk megtervezni és kinyomtattatni.
jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Még nem tudjuk pontosan.

( Nyár végi esküvő, szóban már mindenkinek szóltunk, meghívót tavasszal kapják meg)

1.Ami felmerült nézünk ki párat és a lakhelyükön van egy nyomdász csaj, aki szépen, igényesen dolgozik vele egyeztetünk,H pontosan mit is tud a kinézettek közül megvalósítani.

2. Van néhány oldal, ahonnan lehet szépeket, a mi ízlésünket tükrözött rendelni, onnan rendelünk.

jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! :)
jan. 7. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!