Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 10 ember alatt érdemes esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 ember alatt érdemes esküvőt tartani?

Figyelt kérdés

Én a családommal teljes mértékben megszakítottam a kapcsolatot.


Van egy barátnőm őt óvodás korunk óta ismerem, külföldön él, fogalmam sincs hogy el tudna e jönni vagy sem.

Őt és az anyukáját családját szívesen látnám.

Van egy másik barátnőm,de ő nem hiszem,hogy el jönni egészségügyi okokból


Igazából nálam ennyiben ki is merült a vendégség

2-3 ember


Páromnál: anyukája meghalt

Tesója van apukája és a mama

Barátaibol 1-2 csak

Nálam max 5 ember


Szerintetek van így értelme


Én nőként nagyon szeretném megélni,de úgy látom,hogy semmivel se lenne különlegesebb ez a nap.


Ti így tartanátok ?



márc. 1. 13:50
A kérdező szavazást indított:
Igen,ha vágysz rá
Nem, tök felesleges.
31 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Esküvőt, utána étteremben vacsora, igen.

Lagzit zenéset nem tartanék.

márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Amire csak vágysz. Az esküvő ideális esetben nem műsor, hanem a pár öröméért van.
márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Esküvőfotós vagyok kicsit több mint kétszáz esküvővel a hátam mögött. Jellemzően azt javaslom a párjaimnak, hogy felejtsék el az összes "úgy szokták, hogy..." és "úgy illik, hogy..." kezdetű mondatot és tartsanak olyan esküvőt amilyenek Ők maguk, mert így lesz önazonos és szép emlék. Így lesz nachos a vendégváró falatka, így lesz Lego-ból a menyasszonyi csokor, így tartja a szertartásvezető Darth Vader maszkban a szertartást és így utazunk el Európa talán legszebb tájaira esküvői kreatív fotókat készíteni, három napra, vagy épp így fotózunk egy felfűtött százéves gőzmozdonnyal. Amire ki akarok lyukadni: találjátok meg, hogy mitől lesz ez számotokra ünnep, mert biztosan nem a tömegtől!


Egyszer fotóztam egy esküvőt Németországban, ahol velem együtt tizenegyen voltunk. Az egyik legcsaládiasabb, legérzelemdúsabb esküvő volt, pedig abszolút nem volt szokványos (fekete menyasszonyi ruha, metálzene stb....) és nekem van összehasonlítási alapom!


Sok boldogságot! ;)

márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Első esküvőm "covid" esküvő volt, azaz csak 2 tanú. Nem is volt baj, az mas kérdés hogy aztán hogy alakult.

A masodik meg olyan hirtelen jött, hogy először ugy volt hogy itt is csak 2 tanú lesz, végül lettünk kb 15-en, annak is egy része gyerek.


Ha vágysz rá akkor tartsatok, hidd el egy 2 tanús esküvő is esküvő, hidd el az is különleges lesz.

Én is mindkettőre készültem, még ruhát is vettem (mindkettőre), hiába tudtam hogy csak 20 perc, es többet nem veszem föl (na jó, azért nem többszázezrest vettem, csak kínaiban)

Lakodalom mondjuk egyiknél se volt, elsőnél a covid miatt, másodiknál meg egyéb okból

márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Igen, ha szeretnétek. Nem kell 1000 fős dínomdánom, ez a ti boldogságotokról szól, hogy vendégül látjátok azokat akikkel meg szeretnétek osztani az örömötök pillanatát. Tartsatok akkor egy 10 fős vacsit és kész mindenféle felhajtás nélkül.
márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem esküvőt érdemes tartani, ha nektek fontos a házasság. Hogy lagzit érdemes-e, ti tudjátok. Sztem egy tipikus hagyományos "falusi" lagzi elég hülyén tud kinézni ilyen kevés emberrel (zenekar, éjfélig tánc, töltikápi, játékok, homoköntés, grillázstörés), de egy sima elegánsabb vacsi teljesen rendben van.
márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
9-en voltunk az esküvőnkön. Ebéd volt és beszelgetés utána. Szuper volt.
márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Arról félek hogy hiába számoltunk össze 10 főt abból 5-6 fixen vagy jön vagy nem

4en lennénk

márc. 1. 15:57
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Vacsi/ ebéd valami jó helyen a ceremónia után, aztán valahol táncikálni 😍 távoli ismerősnél otthon tartották a kertben, Dj Spotify, grillezés stb. Szerintem ez is teljesen jó elképzelés. Úgy szervezitek,ahogy akarjátok. Mi olyan 35 emberrel számolunk, egy erdei fogadóban tartjuk a természet lágy ölén.
márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnétek akkor tartsatok. Ne a létszám legyen az akadály.
márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!