Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 10 ember alatt érdemes esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 ember alatt érdemes esküvőt tartani?

Figyelt kérdés

Én a családommal teljes mértékben megszakítottam a kapcsolatot.


Van egy barátnőm őt óvodás korunk óta ismerem, külföldön él, fogalmam sincs hogy el tudna e jönni vagy sem.

Őt és az anyukáját családját szívesen látnám.

Van egy másik barátnőm,de ő nem hiszem,hogy el jönni egészségügyi okokból


Igazából nálam ennyiben ki is merült a vendégség

2-3 ember


Páromnál: anyukája meghalt

Tesója van apukája és a mama

Barátaibol 1-2 csak

Nálam max 5 ember


Szerintetek van így értelme


Én nőként nagyon szeretném megélni,de úgy látom,hogy semmivel se lenne különlegesebb ez a nap.


Ti így tartanátok ?



márc. 1. 13:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
És ha csak négyen lennétek, az miért baj? A polgári esküvőnkön öten voltunk, anyósom, a két tanú és mi, a szertartás után beültünk sütizni. Nehogy már ezért ne házasodjatok össze.
márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagy,"hagyományos" esküvőt nem.Helyszínt se nagyon találnátok hagyományos lagzisra ilyen létszámmal.Plusz a szolgáltatók ugyan annyiba kerülnek 10 főre,mint 50-re.

De azért biztosan vennék/bérelnék egy szép fehér ruhát, fotós a hivatalhoz meg a környéken pár szép kép, aztán egy vacsi.

márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit értesz esküvő alatt pontosan. Az hogy költöztek és elmentek vacsorázni az miért lenne baj? Nem mindegy higy 5 vagy 10? Ha 10 akkor egyszerűen nagyobb asztalt kaptok.

Legelőször kérdezd meg a külföldön élő barátnődet és a többieket hogy egyáltalán tudnak-e menni. Ettől függ majd hogy mekkora asztalt béreltek. Esküvő előtt pontosítok higy biztos mindenki megy.

A különbség annyi hogy nem lesz vőfély , zenekar és csinnadratta, hanem csak vacsora.

márc. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már menjetek el valami különleges helyre, tengerpart, hegyek vagy bármi.
márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%
Házasodni nem a bulika miatt házasodik az ember Mi direkt 2 tanusat akartunk.Szülőkkel, tanúkkal később beültünk enni.
márc. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Van értelme, sőt! Nagyon is van.

Nem a vendégek számától függ a boldogság.

Lehet gyönyörű ruhád, csokrod, minden ugyanolyan szép lehet, amint egy nagyobb esküvőn.


Az esküvő amúgy elsősorban kettőtökről szól. A külföldön élő barátnőmet felkérném tanúnak és időben elkezdeném szervezni, hogy biztosan el tudjon jönni. Esetleg munkatársad nincs, aki még eljönne? Ha van olyan, akivel jóban vagy, hívd el, akár a párjával együtt, vagy csak őt egyedül és kérd fel fotózni.

Az anyakönyvvezetőnek mondd el, hogy bár kicsi a vendégek létszáma, de nagyon szép esküvőt tervezel, így ő is szép beszéddel fog készülni.

Kérd, hogy legyen gyertya-, vagy homok-, vagy lakatceremónia.


11.00 órakor tartanám és utána délben egy nagyon szép ünnepi ebéd lenne.


Én vendégként is szívesebben részt vennék egy ilyen kis esküvőn, mint egy 100 fős tömegben.

márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ez lenne az álomesküvő, tehát ami max 10 fős vendégsereg. Nincs olyan ember akit csak udvariassagbol hívok, mint pl a párom testvérét akivel 1 évben egyszer találkozok stb.... Simán felvenném a menyasszonyi ruhát, fotózkodást se hagynám ki. Én nem keresnék feltétlenül extrém helyszínt, de kinek mi. Az biztos hogy sokkal kreatívabbnak lehet lenni a helyszínekkel mintha 50 fős lenne, akár a vacsora helyszínt, akár a fotózást nézzük.
márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!