Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Normális ilyen korán az esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ilyen korán az esküvő?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a barátnőmnel, és nagyon jól megvagyunk egymással. Jövő hónapra mar esküvőt tervezünk. szerintetek ez normális? Én 22 éves vagyok, a barátnőm pedig 20. Nagyon vallalásosak vagyunk, és addig nem szeretnénk nemi kapcsolatot létesíteni, amíg meg nincs a házasság.(Mert az paráznaság, aki nem értené)

Előre is köszönöm a segítseget!



márc. 7. 13:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nem lenne normális. Mondjuk én nem is vagyok vallásos.

Ez a ti életetek, ti tudjátok.

márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem hülyeség hisz nem is ismeritek egymást, de nem is vagyok vallásos, más szemszögből nézem.

Csak zárojelben kérdezem, hogyha majd 3 év múlva 3 gyerekkel (mert gondolom védekezni is bűn) derül ki hogy nem működik, akkor mit csináltok?

márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
48%

#2 megoldják. Ma nem divat de a repair itt is opció, nem kell kibszni egyből a kukába ami elromlik.


Am korai még ha ilyen tisztán is gondolkoztok.

márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
0%
Most, mert később már soha. Hajrá
márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem lenne normális, de én a vallást nagy ívben leszarom.
márc. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon korai és nagyon látszik, hogy csak a szex miatt siettetitek.

23/N

márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%
Persze hogy az. 30 felett már egymás nevére se fogtok emlékezni.
márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom jó ötletnek. Elsülhet jól, de sokkal valószínűbb, hogy nem fog. Még akik rendesen megismerik egymást, (értsd együtt laknak egy pár évet mielőtt házasodnak) azoknál is relatív gyakran előfordul, hogy mégsem egyeznek a jövőbeli tervek, vagy épp másfelé változnak és szétmennek. Ne csesszetek ki ennyire a leendő gyerekeitekkel!
márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Életkorilag is ráértek még, de főleg a 3 hónap kevés. Csak a szex miatt ne :D
márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
35%

19 voltam mikor megkérte a kezem a férjem 22 volt 3 hónap után. Eljegyzés után összeköltöztünk. 1 éve voltunk együtt mikor házasodtunk. 1 éve 4 hónapja mikor terhes lettem az első gyerekünkkel.

10 éve vagyunk boldog házasok.

Szóval szerintem normális. Persze nem feltétlen jön be a házzaság mindenkinek.

Illetve wz is tény hogy mi kiéltük magunkat mielőtt megismertük egymást.

márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!