Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért ennyire fontos mindenkin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire fontos mindenkinek (nőknek általában) az esküvő, házasság, és ennyire korán?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy nem lenne fontos, de szerintetek gáz, ha két év után a pasi nem akarja feleségül venni a párját??

Én lassan 4 éve vagyok együtt a barátommal, persze nálunk is szóba került az esküvő, de én nem mennék bele egy ilyen komoly dologba ennyire hirtelen. Egy kapcsolat elején, 2 év nálam még az, mikor még mindent rózsszínben látunk, könnyű rossz döntést hozni...Ezért van nyilván ennyi válás, és gyereket egyedül nevelő szülő...

Persze azt sem támogatom, mikor egy kapcsolatban már 5-10 éve semmi előrelépés nem történik, de ott már teljesen más problémák vannak.

Meg azt sem értem, miért kell rögtön egy kapcsolat elején gyereket vállalni? Főleg ha nem csak becsúszik. Nem jobb először ketten élvezni az életet??

Miért rontják el sokan szándékosan az életüket??


2011. febr. 16. 11:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%

11:58-as

brutálisan igazad van!!!

De ki tudja miért van ez így? Hmm! Mindenesetre érdekes és bosszantó, de igaz!

2011. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%

veled értek egyet

mi is 4 éve együtt vagyunk,kb 2 éve félig-meddig együtt is lakunk (nincs minden cucca nálam,10km-re laknak a szülei,hétközben 2 este ott alszik,amuigy végig nálam)

nyáron összeköltözünk távolabb innen,aztán majd egyszer összeházasodunk,még a baba előtt ami kb 6-8 év múlvára van terve,addigra nagyjából 30 leszek,hamarabb nem kell

23/N

2011. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy vannak akik egyetértenek velem. Nagy kő esett le a szívemről:-)

Amúgy onnan jutott eszembe a kérdés, hogy épp ezen a fórumon olvasok sok olyan nőről, aki el van keseredve, hogy nem veszi el a párja, és nem értem, miért. Vagy keressen másikat akkor, aki elveszi, ha csak ez a fontos, vagy talán a párjával kellene megbeszélnie, hogy mi is a probléma.

Nem azért tettem fel a kérdést, mert én is bosszankodom, hogy nem akarna elvenni barátom. Nálunk pont ő az, aki feszegetni szokta a témát, de szerintem még ráérünk...én 27 vagyok, ő 29. Még azt szeretném, ha kettesben élveznénk az életet, csak egymásra kelljen figyelnünk....mindenféle kötöttségek nélkül.

És azt sem mondom, hogy mindig hiba, hamar, a kapcsolat elején, vagy fiatalon házasodni, szüleim is 20 éves koruk előtt házasodtak össze, lett gyerekük, alig pár hónapos együttjárás után, és még ma is házasok, de szerintem azért ritka, hogy ezek mindig is jó kapcsolatok maradjanak.

2011. febr. 16. 14:16
 14/17 A kérdező kommentje:

"ha 4 év után nem kéri meg a kezed 5 év után sem fogja. azért neked se csak ugy jutott eszedbe a kérdés.."


Ez a mondat azért olyan, mintha a pasik csak a rózsaszín köd miatt vennék feleségül a párjaikat....Szerintem ez nem így van. Sokszor a körülmények sem engedik, hogy házasság legyen csak úgy ripsz-ropsz...van ilyen kapcsolat a baráti körömben. Több év együttjárás után, még csak most sikerült összeköltözniük, amíg erre sem volt lehetőség, hogy gondolkodtak volna a házasságon?

Persze ismerek olyanokat is, akik még 10 év kapcsolat után, addig sem jutottak el, hogy együtt éljenek...na, ott tényleg vmi gond lehet...

2011. febr. 16. 14:21
 15/17 anonim ***** válasza:
49%

Ahány Nő, annyiféle gondolat.

Van aki megvan elégedve azzal is ha csak együtt él a párjával, de van olyan aki többet szeretne. Plusz egy bizonyitékot, hogy szeretik egymást.

Párommal októberben leszünk 2 évesen és jövőre akarunk összeköltözni, majd rá 1 évre jöhet a lagzi.

Persze gyerek az majd ezek után jöhet, de lagzi után 1-2 évig biztos nem, ki akarjuk élvezni a kis életünk minden pillanatát.


Van egy ismerősöm aki a barátnője kezét 7 év múlva kérte meg, vagyis tavaly volt ez, de azt nem értem, hogy miért húzták eddig, és decemberben költöztek csak össze. Az esküvő is kitudja mikor lesz náluk, gyerekről nem is beszélve...


De amugy teljesen egyet értek a kérdezővel.

2011. febr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki másmilyen. Én majdnem 4 éve vagyok együtt a párommal, és ha holnap megkérné a kezem, gondolkodás nélkül igent mondanék. Eleve úgy indítottuk a kapcsolatot, hogy mindkettőnk szeretne házasságot kötni, és fiatal szülő lenni. Szerintem ezt jó tisztázni a kapcsolat elején, mert ilyen fontos dolgokban nem szerencsés különbözni. Babát ideális esetben akkorra tervezzük, ha kijártam az egyetemet (orvosi, úgyhogy sajnos legalább 24 éves koromig várni kell vele), remélem összejön. Én világ életemben fiatal feleség és anyuka szerettem volna lenni, számomra a min. párhónapos, egy éves együttélés az alapkövetelmény, mert jó megismerni a másik rigolyáit. Ezért nem kell elítélni senkit...
2011. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem hinném, hogy egy gyerek vagy egy esküvő fiatalon az élet elrontását jelenti.. 3 éve vagyok együtt a párommal és kiszaladnék a világból boldogságomban, ha megkérné a kezem.. De ő még nem áll készen, sőt attól tartok még jó ideig várnom kell.. Tiszta szívemből szeretem, még csak el sem tudom képzelni, hogy ezután valaha is másik pasihoz akár csak hozzáérjek.. Vele akarok élni és tőle akarok gyereket... Viselni akarom a nevét és megünnepelni, mikor végleg összekötjük az életünket..
2011. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!