Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek hozzámenjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hozzámenjek feleségül?

Figyelt kérdés
Neten megismertem egy arab srácot(két hete), aki megkérte a kezemet. Nagyon rendes, kedves, a fényképen is jól néz ki. Természetesen fizetné a repülőutamat az emírségekbe, jövő héten indulhatnék. Hozzámenjek??
2011. febr. 28. 22:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu.
2011. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is. Nem tudsz aludni vagy mi?
2011. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kamu, ennyire buta nő nem létezik..
2011. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi a TV-ben, vagy beteg a mosómedvéd?
2011. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
olvasd el a Lányom nélkül soha című könyvet...vagy nézz híreket...
2011. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Wayolett válasza:
100%
Szerintem is kamu , amúgy neten bármilyen képet küldhet
2011. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
3 ok szól mellette: arab, 2 hét, internet. Annyira evidens, hogy el akar adni kurv@nak, hogy ennél evidensebb már nem is lehetne! Amúgy lehet interneten keresztül ismerkedni, de nem 2 hét után kéne találkozni az illetővel és főleg nem arabbal. Sajnálom, de az arabok 90%-a nem éppen az európai kultúra szerint bánik a nőkkel, szóval nem éri meg kockáztatni. Ez meg, hogy neten 2 hét után megkér...str*ici...tutira!!!!!!
2011. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Olvass utána h mi ott a szokás és mennyi joga van egy nőnek,nem tudom hogy ott hogy megy,de jobb ezeket tudni.Amúgy szerintem is vicc és ne foglalkozz vele.

Volt már aki irt ide hogy hozzáment külföldihez és mondjuk fokátol tokáig be kell öltözve lennie még a tengeren is,meg volt aki szült gyereket és haza akart jönni,de nem tudott mert olyan törvények vannak ott h a nőnek egy deka beleszolása nincs a dolgokba,ha neked ez megéri h beválogass egy olyan pasiba akinél bármi lehet hát tessék,szerintem nem szabad ilyenbe belefojni.

2011. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
ha ez az egyik közösségi portálon történt, esetleg skypeon, akk tudd, h engem átlag kéthetente próbál fűzni vmi török, arab, brazil stb... nem egyedülálló. neki laza flört kell, nem feleség... ha meg mégis, akk az egyik válaszoló javasolta, h nézd a híreket...
2011. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted 2 hétre lehet egy házasságot alapozni? Én a helyedben fel sem tenném a kérdést. Csak állampolgárságot akar. Gyanítom muzulmán lehet. A saját nőiket nem tisztelik egy hitetlent meg amúgy se. Neked nem lesz becsületed ahogy kimondod az igent. Ne légy hülye.

Interneten mindenki rendes. Én is úgy érzem hogy ez egy kamu kérdés.

2011. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!