Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi lehet a baj a párkapcsolatu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj a párkapcsolatunkkal? Nem akar feleségül elvenni életem párja.

Figyelt kérdés
Kérlek adjatok tanácsot! 10 éve vagyunk együtt a párommal, 6 éve együtt élünk, s szóba került a házasság gondolata, ami szerintem elég aktuális, mivel nem vagyunk már olyan fiatalok. Amíg általánosságban beszélünk a dologról, mindenre azt mondta rendben, eljött velem éttermeket, szolgáltatókat nézni. Sajnos nagy naivan beharangoztam a rokonoknak is, hogy lassan elérkezik a mi napunk. Mikor viszont közelegne a döntéshozatal visszakozik, kifogásokat keres. Végül ma a fejemhez vágta, nem is érti miért erőltetem ezt a dolgot, hiszen Ő sosem mondta, hogy feleségül akar venni, hiszen a kezem sem kérte meg. Ő nem akarja ez! Ezen nagyon elkeseredtem, mert számomra egyértelmű volt ez a dolog. Persze hivatalos eljegyzés nem volt, azt sem jelentettük be anno hivatalosan, hogy mostantól együtt járunk, minden természetes volt. Én azt hittem köztünk minden rendben, családot terveztünk, s most úgy tűnik mindennek vége. Arról nem is beszélve, hogy nem akad olyan nap, hogy valamelyik ismerős, barát vagy rokon meg ne kérdezze mikor lesz az esküvő. Nagyon fáj ez nekem, s természetesen nem tudok mit válaszolni. Kérlek írjatok, mit tennétek a helyemben! Köszönöm!
2011. máj. 12. 11:49
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
63%
Ha 10 évig együtt voltatok, ebből 6 évet együtt is éltetek, akkor most már minek akarna elvenni? Ha eddig neki így jó volt, már nem is lesz másként.
2011. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
82%
Hát, én a helyedben mindenképpen beszélnék a párommal, mert ez így nem állapot. Ha nem akar semmit akkor minek is vagytok együtt...?
2011. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 napietus ***** válasza:
86%

elkövettél egy gyakori hibát: ugyanúgy viselkedtél vele, ugyanúgy éltetek eddig is, mintha már a felesége lennél, így valóban semmi nem motiválja arra, hogy ténylegesen elvegyen. ugyanakkor elég gerinctelennek tartom, hogy eddig hagyta, hogy illúziókba ringasd magad, ezt már régen közölnie kellett volna.


hogy mit tegyél? drasztikus, de próbáld meg:


kérdezd meg tőle, hogy most akkor elvesz, vagy elenged, és hozzámehetsz máshoz? erre valamit mondania kell, és lehet, hogy rájön, hogy nem ő az egyetlen férfi a világon, és van mit veszítenie.

2011. máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
78%
Úgy tûnik, mégsem ô életed párja...
2011. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom, ha nem akar semmit akkor minek vagyunk együtt? Mióta össze költöztünk szó van az esküvőről, csak mindig halogattuk, mondván sokba kerül, ha lesz pénzünk, tartunk. Most Apukám felajánlotta fizeti a költségek tetemes részét, nekünk csak az a dolgunk, hogy a papírokat elintézzük. Erre ez volt a reagálás: Nem akarom...
2011. máj. 12. 12:01
 6/55 A kérdező kommentje:
Próbáltam válasz út elé állítani, de nem hajlandó komolyan venni. Megkértem, ha azt várja tőlem tartsam tiszteletben a döntését, akkor Ő is tartsa tiszteletben az enyémet, költözzön el. Erre Ő úgy tesz, mintha semmi sem történt volna.
2011. máj. 12. 12:04
 7/55 napietus ***** válasza:
87%
akkor ezek szerint a pénz is csak kifogás volt eddig a részéről, ha milliárdos lenne, akkor sem vett volna el. ezek után mondjuk én meggondolnám, hogy ÉN akarom-e egyáltalán egy ilyen megbízhatatlan ember mellett leélni az életem, aki visszaélt a jóhiszeműségemmel és a bizalmammal a saját kényelme érdekében.
2011. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 napietus ***** válasza:
76%
pakold össze a cuccait, majd komolyan veszi...ne fenyegetőzz, cselekedj, a pasik abból értenek.
2011. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
próbáltam már összepakolni, de nincsen elég erőm hozzá, se lelkileg, se fizikailag. Mellesleg rengeteg dolog van a házban, amit ő vásárolt.
2011. máj. 12. 12:09
 10/55 anonim ***** válasza:
34%
Na várj csak, én valamit nem értek: most, hogy nem akar elvenni, te már nem is szereted? Fura, nálam a szerelem nem így működik, nincs összefüggésben a habos-babos csipkeruhával, templommal, de még a rokonok véleményével sem...
2011. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!