Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akarja majd, hogy elvegyék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarja majd, hogy elvegyék feleségül?

Figyelt kérdés

Összejöttem, egy nagyon édes, aranyos, szép, komoly csajjal. Ő 21, én 25.

A facebook üzenő falán indított egy olyan játékos alkalmazást, hogy mikor lesz majd az esküvője.

Nem túl korai még az ő korában erre gondolnia?


2011. jún. 14. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha kertészkedne facebook-on, azt gondolnád káposztatermelésből akar élni?

A lányok alapesetben kb. 3 éves koruktól kezdve gondolnak az esküvőre, még akkor is, ha csak 40 évesen tudják elképzelni legkorábban.

2011. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
21 évesen nincs korán.
2011. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
21 évesen nincs korán,ja pár év múlva meg a gyerekkel a hátukon járnak az ilyenek válóperre.
2011. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nincs korán.:D A lányok tényleg elég korán elkezdenek ezen gondolkodni, de nem jelenti azt, hogy már meg is tennék ezt a lépést.
2011. jún. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Az életkor és a házasság tartóssága között nincs összefüggés.

Van olyan nőrokonom, aki 20 évesen ment férjhez (igaz, több, mint 20 éve, akkor még nem volt szokás ennyit várni), és még mindig együtt vannak. Egy ismerős 17 évesen esett teherbe, ca. 25 éve, még mindig együtt vannak.

Ezzel szemben, viszont azok az ismerősök, akik az elmúlt 10 évben házasodtak, 5-6 év együttjárás után, sok esetben elváltak.

2011. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

21 évesen miért lenne korán? Ha nem 15 évesen, hanem mondjuk 19 évesen jött össze a jövendőbelijével, akkor nincs probléma. Addigra azért az ember már kiéli magát, pláne, hogy nem mindenkinek szól a fiatalkora a pasizásról és a vedelésről. Én 20 éves vagyok, de már 2 éve nem erről szól az életem. És igen, mi is tervezgetjük már a párommal az esküvőt.


Amúgy meg, ha egy kapcsolat tönkremegy, az tönkremegy anélkül is, hogy összeházasodtak volna. Nem értem, miért fognak mindent az esküvőre. Ha a pár már azelőtt is együtt élt, együtt osztották be a pénzüket, együtt mentek mindenhova, akkor az esküvő már csak hab a tortán.

2011. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Én 17 éves vagyok mégis meg szoktam ezeket csinálni, ez nem jelent semmit
2011. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt a játékot én is nyomkodtam. Közben meg nem is akartam férjhez menni, csak nyomkodtam.
2011. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na és? Én olyan 5-6 éves koromban már azt tervezgettem, hogy milyen is lesz majd az esküvőm, ehhez képest 30 éves koromig eszembe sem jutott, hogy tényleg férjhez is menjek. XD
2011. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? A facebook a mérce??? A csaj helyében azon gondolkodnék, hogy együtt legyek e egy olyan pasival, aki a facebookról von le messzemenő következtetéseket.
2011. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!