Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pánt nélküli ruha alá melltartó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pánt nélküli ruha alá melltartó?

Figyelt kérdés
Nincs nagy mellem 75-ős pánt nélküli menny asszonyi ruhát szeretnék de nem tudom milyen melltartót vehetnék fel alá hogy nagyobbnak tűnjön ,ti hogy voltatok ezzel?
2011. jún. 15. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Pánt nélküli szilikoncsíkos push-up (amiben van push-up szivacs)melltartót javaslok. Ezzel foglalkozom.
2011. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Szilikon pántos melltartót vegyél.
2011. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsi mellem van és pánt nélküli ruhám lesz. :) Két lehetőséged van: Az egyik, hogy ahol kölcsönzöd, ott szólsz, hogy varrjanak bele szivacsbetétet, a másik, hogy veszel alá pánt nélküli melltartót. Én vettem egy melltartót, aminek elég nagy szivacsrésze van, de még a ruhával nem tudtam felpróbálni. Attól, hogy pánt nélküli a ruhád, még nyugodtan vehetsz alá melltartót, mert úgysem fog kilátszani. A lényeg, hogy megfelelő méretűt vegyél. Nekem a ruhám elég szoros, így nem félek, hogy leesik, lecsúszik alatta a melltartót.
2011. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy amit az első javasolt (bár én nem annyira szeretem viselni, de tény hogy jól tart), vagy oldalmerevítős ruhát vegyél ki, tehát ami fűző is magában, és abba varrass párnát. Én így tettem és nagyon szépen állt. És nem kellett aggódni a melltaró miatt, hogy lecsúszik, kilátszik, bármi.
2011. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

szilikon pántos??? Te noooormááálliiiiss vagyy???

ÚÚÚÚristen!!!


A szilikoncsíkos az jó, mert az a melltartón belül "ragad a bőrhöz".. de annál rondább látvány nincs, mikor egy pánt nélküli ruhát felvesznek szilikonpántos melltartóval, ami ugyanúgy látszik, csak még műanyag is... főleg egy menyasszonyi ruha esetében nem szabad így elrondítani.


Látszik, hogy a hozzáértés számít.. (az első válaszolóra hallgass..) :)

2011. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszoló ötletét- a szilikonpántot szerintem hanyagold, elég régen kiment már a divatból. Nem nyújtana túl esztétikus látványt. Ma már vannak olyan pánt nélküli darabok, amikből nem esik ki az ember lányának melle. Csak a jó méretet kell megtalálni
2011. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
igaz,a szilikon pántos melltartó kiment a divatból és nem is szép....viszont ha van virág a ruhádon,vagy a hajadban,nem rossz olyan szilikon p.melltartó aminek a pántján rózsaszín virágog vannak.szilikon csík is jó még vagy pedig a szivacsos ruhát ajánlom
2011. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nővéremnek is elég kicsi a melle, ő az esküvőjén olyan melltartót hordott, ami kifejezetten ilyen ruhák alá való. Gyakorlatilag két db ilyen gumikosár volt (mint egy rendes melltartónak a kosarai), amiknek a belső fele öntapadó volt. Szal csak fölrakta és kész. Nem aggódott amiatt, h lecsúszik, kilátszik a pánt... stb... (viszont a levétellel sem volt gáz).


Én ilyet korában még sosem láttam, azt mondta esküvői üzletben lehet venni, kifejezetten arra való (1-1 alkalomra)

2011. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem a szallagavatós ruhám alatt volt egy sima szavacsos levehető pántos, ha vastag és szoros a felsőrész akkor nem áll el a melltartó meg ha lehet összetűződ valahol a ruhával. Szóval próbálgasd, hogy a legjobb. Csak azért írtam mert én nem annyira vagyok szilikon pánt párti.
2011. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13.44-es válaszoló által javasolt megoldás is szuper!
2011. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!