Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondolnátok, hogy éreznéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, hogy éreznétek magatokat, ha veletek is megtörténne ez (lásd a leírást) az esküvőtökön?

Figyelt kérdés
Röviden: kifogtunk egy esős napot, ezért csupa sár volt minden, én pedig amikor mentünk befelé a templomba alig bírtam felmenni az odavezető kővel kirakott kissé meredek úton, annyira csúszott a cipőm talpa (természetesen a menyasszonyi cipő talpa tükörsima). Persze a vőlegényem/férjem segített, de majdnem orra estem. Mindezek után lement a szertartás, jöttünk kifelé a templomból, ahol én már előre paráztam, hogy hogyan fogok lejönni, de a férjem mondta, hogy majd elkap, ha megcsúszom... na hát nem kapott el. Csupa sár lett a ruhám, ami utána még persze jó darabig rajtam volt, és egész este mindenki csak sajnálkozott... Szörnyű volt az egész rossz rá visszagondolni... Persze tudom, hogy nekem kellett volna egy jobb cipőt kerítenem, de hát annyi mindenre kell ilyenkor figyelni, ez kimaradt:(
2011. jún. 17. 16:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány napja pörögsz már ezen?
2011. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

sajnálom, de legalább a Ti esküvőtökre tuti mindenki emlékezni fog!


amúgy, ha kifizettetik veled a ruhát, akkor menj el a szalonba, és mondd meg, hogy oké, kifizeted, de akkor kéred a ruhát, hisz az árát megkapták

2011. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Három hete volt az esküvő, azóta napi szinten emlékeztetnek a történtekre az ismerősök, na meg most ez az affér a ruhakölcsönzővel... Amúgy persze, nálam maradhat így a ruha, ami így legalább lesz tárgyi bizonyíték, ami mindig emlékeztethet az esésre. Nyilván nem kéne így felfújnom ezt, csak azóta mindenki kb. úgy kérdezget róla, mintha elhunyt volna valakim, azzal jönnek, hogy túltettem-e már magamat rajta, ez meg nem sokat segít...
2011. jún. 17. 19:50
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát igen, én pl. röhögtem volna rajta és ennyi, de hogy mindenki ezen sajnálkozzon, még hetekkel később is, az biztos kiakasztana engem is. Oszd ki őket, hogy szálljanak le a témáról :)
2011. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
én viccesen megjegyeztem volna, hogy " ez benne volt a forgató könyvben ;)" biztosan nem kezdtem volna el szomorkodni..:D inkább meglepődés aztán meg nagy nevetés..:D:D ahogy magamat ismerem:D
2011. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én tuti hogy nem nevettem volna... Eleve olyan vagyok h mindennek tökéletesnek kell lennie, kinéznie, stb. Akár egy szülinapi bulin is képes vagyok hisztizni (persze csak magamban) ha nem úgy sikerül ahogy elterveztem, főleg hogyha ilyen az én nagy napomon történne.. nem is tudom mit csinálnék :-S
2011. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Utólag majd jókat fogtok nevetni rajta. Én ott is nevettem volna, de én ilyen típus vagyok. Ne izgulj. majd lekopnak a rokonok.
2011. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

én visszafelé 100% hogy mezítláb jöttem volna ki!


de amúgy, ha már megtörtént: tudni kell, nálam annyi minden viccesen félresikerül, a mi családunk már azt várja milyen vidám lesz az esküvőnk, ha rajtam múlik :)

szóval nálunk ez tuti nem sajnálkozással töltene el bárkit, hanem pont, hogy hiányozna ha nem lenne valami

2011. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!