Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon gáz ha egy esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha egy esküvőre pasi nélkül megyek?

Figyelt kérdés
Nincs barátom, ráadásul alig lesznek ott ismerősök: a közeli családból senki, csak 1-2 olyan unokatesóm lesz ott akikkel nem nagyon tartom a kapcsolatot. Így mi lesz velem? Mit csináljak majd?
2011. júl. 3. 23:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Odamehetsz az unokateskhoz beszélgetni.... illetve ha már koszorúslány vagy,m megkérheted az ifjú párt, hogy ültetésnél olyan asztalhoz ültessen mondjuk, ahol olyanok ülnek, akikkel sztük jól érezhetnéd magad, esetleg olyanok, akik szintén nem ismernek túl sok embert...
2011. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a menyasszony, az. :)
2011. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én megbeszélném a menyasszonnyal, hogy vihessem pár helyett az egyik barátnőmet. Ketten a pasizás is magabiztosabban megy:)
2011. júl. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én is voltam koszorúslány.

a báttyámmal mentem, elökörködtünk, meg táncoltunk, aztán unokabáttyáim is felkértek.

nem volt gond, hogy másoknak van párja, ez nem a pasizásról szól. :)

volt még rajtam kívűl is pár szigli csaj, a menyasszony barátnői, őket sem zavarta. :)

20/L

2011. júl. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Unokatesómnak Berlinben lesz az esküvője. Mindenkinek ottlesz abarátja, csak az enyém nem:'( szóval. Megértelek:( De próbáld magad jól érezni
2011. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!