Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek mennyibe került az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyibe került az esküvői fotós?

Figyelt kérdés
az érdekelne, mennyibe került, kb. hány képet készített, hol, tehát milyen szolgáltatások voltak benne az árban. meddig maradt? hol volt? tehát mennyit utazott... ami eszetekbe jut, kérlek írjátok le:) köszönöm!
2011. júl. 5. 09:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én tudok neked pluszban ajánlani egy kezdő fotóst, ingyen, a profi mellé, több kép neked, neki meg gyakorlat, írj privit, ha érdekel. Referencia fotók elérhetőek.
2011. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

30 000 Ft.

Készülődés, a két szertartás, és maradt egy kicsit a buliba is.

500 gyönyörűen kidolgozott képet kaptunk tőle, plusz ajándékba mindegyiket, nyers változatban.

Nem hivatalos fotós volt, nem ez a fő munkája, csak mellékesként foglalkozik ezzel. Viszont sokkal igényesebb volt a munkájára, mint barátnőmék fotósa, aki 180-at kért el, de végig nyávogott, hogy ilyen körülmények között nem tud dolgozni, el is késett a polgáriról, és a szertartások után rohant is a következő helyszínre.

2011. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy emlékszem, 50 körül, de nagyon megérte. Az amatőr fotók állati bénák lettek, ő viszont nagyon jókat csinált, minden pénzt megért. Rólam még soha nem készültek profi képek, úgy nézek ki rajtuk, mint egy filmsztár/modell, pedig nem vagyok olyan alkat.
2011. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Húzós, de ez az ami tényleg megéri, főleg akkor ha a családban nincs se profi(bb) gép, se fotózáshoz valamicskét értő ember. Ez az amit emlékbe elraksz, nem midegy, hogy milyen. Akár 100 ezret is elkérhetnek, ha végig akarsz mindent fotóztatni. Mi a kompromisszumos megoldást választottuk, a szertartást ismerős fotózta és készültek beállítoptt képek fotóssal
2011. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Külso helyszínen beállított képek készítése. Készülodés, kikérok, búcsúztatók, házasságkötési ceremóniák

(egyházi, polgári), vacsora és lakodalom, menyecsketánc megörökítése. A ceremóniák után csoportképek

készítése. Összesen kb. 800-900 db fénykép készítése, melyek DVD lemezen kerülnek átadásra egyedi

tervezésu borítóval ellátott tokban, egyedi tervezésu DVD lemez felület borítással. Az összes fotó digitális

korrekció után, a kiválasztott beállított képek digitális retusálást követoen kerülnek átadásra. Internetes

fotógaléria az összes képbol 3 hetes elérhetoséggel. A csomag kb. 16 óra fotós rendelkezésre állást biztosít a

helyszínen, akár már a reggeli óráktól kezdve. A csomag 3 garnitúra DVD-t tartalmaz.

A csomag ára: 69.000 HUF


de 800-900 képnél is többet csinál ha szükséges...:)

2011. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A szertartás fotózása,videózása,DVD,az összes kép CD-n retusálva,és 20 db papírkép 10ezer.

A lagzin pedig amatőr,de nagyon ügyes családtagok(fotó,videó),és remekül sikerültek.

2011. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
és egy tanács: ne csak az árat nézd, hanem referenciamunkákat is előtte. mert nem mindenki fotós, akinek van egy kicsit jobb gépe és kikiáltja magát annak
2011. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Nekem ugyan jövőre lesz az esküvőm, de kértem vagy 20 árajánlatot. Én úgy kértem, hogy mindenre (tehát készülődéstől a lagzin át mindenre), ami fennakadt a rostán, ár-érték arányt figyelembe véve :

- 100.000 Ft + útiköltség kb 700-800 kép [link]

- 135.000 Ft összes kép (800-1200 db) nagy felbontásban, dvd-n, retusálva, 4 példányban(színes, fekete-fehér, sépia, email barát kis méret) azaz összesen 3200-4800 db, 200 db 10x15 színes nyomtatott fotó, 50x50cm müvészvászonra nyomtatott fotó

www.kristinaweiss.com

- 60.000 Ft (profi fotós, de nem esküvői)

[link]

- 95.000 Ft kb. 800-1000 kép

www.foto72.com

- 90.000 Ft kb. 500 kép

[link]


Remélem segítettem!

2011. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 DannyZuko ***** válasza:
100%
30ezer. Készülődések, szertartások, hajnalig a lagziban volt. Azt hoszem 2-3 körül lépett le. kaposváron volt a Buli, helybeli volt.
2011. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

10:42-es vagyok

Természetesen voltak olcsóbbak is (30.000-300.000-ig jöttek), de olyan minőségűek, hogy ennyi erővel a nagymamámat is oda rakhattam volna, egy jobb géppel a kezében, ő is tudott volna olyan képeket csinálni.

Ahogy egy előttem szóló is írta, mindenképpen nézz referenciákat, esetleg véleményeket, nagyon számít, és tényleg nem a gépet fizeted meg, hanem a fotós szakértelmét!

2011. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!