Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy legyen, ha túl sok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen, ha túl sok a koszorúslány?

Figyelt kérdés

egy előbbi kérdésben írtam már, hogy 9 lányom lesz, ott leírtam azt is, miért, majd belinkelem.


Szóval arra gondoltam, hogy a 9 lányzóból csak 4nek lenne egyforma ruhája. Lesz két kislány, 5-6 évesek, nekik egyforma lenne, és két barátnőm, 21 évesek, nekik is egyforma.

A másik öt lánynak meg mondanám, hogy a dekor ezüst-bordó színű lesz, ha gondolják, öltözhetnek hozzá, de nem kötelező, vegyenek fel olyat, ami nekik tetszik


a rendes, délelőtti fotózáson ott lenne a két pici meg a két bnőm, a többiekről meg a két szertartás közt, és azok után készülne pár kép, valamint a csoportképek.


A szertartásokra nézve, a polgárin mindenki vonulna előttünk (hogy azért a rendes koszorúslány-szerepek is megmaradjanak), de a templomban csak a két pici ( ők együtt lesznek, egy pár), valamint az egyik nagy koszorús-pár. A másik nagy k.-pár majd minket kísér.


Ez így kivitelezhető?

Hogy csináljam meg, hogy ne legyen túl sok a 9 lány?


2011. júl. 9. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egyforma mindegyik, az a szép! Valahogy mondd meg nekik, hogy ha fazonra nem is, de színre mindenképp egyformát vegyenek fel! Nagyon csúnya szerintem, amikor mindenki olyanban van, amiben akar... :S
2011. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ragaszkodnék az egyforma ruhákhoz. Ahogy az első válaszadó is írta, úgy szépek a koszorúslányok, ah egységesek.
2011. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha nem lennének egy formák, honnan lehetne tudni, hogy nem csak rossz helyen császkál pár vendég?
2011. júl. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%

"Hogy legyen, ha túl sok a koszorúslány?"


Két esküvő!!

2011. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát most őszintén!!!


Szerinted melyik a szebb??


Ez:

[link]


- ahol mindenki más színű ruhában van,


Vagy ez:

[link]


-ahol azért hellyel-közzel egyformában van mindenki?


Részemről egyértelmű, hogy a második a szebb! Egységes, szép egyöntetű, nem mint valami zsibvásár giccsparádé!

2011. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Mi ez, hogy "rossz helyen császkál néhány vendég"?!

A lakodalmas menet rendje: elől a vőfély, utána a koszorúsok (azok a fiatal vendégek, akik nem házasok), ezek után az ifjú pár a násznagyokkal, utánuk a többi vendég, a menet végén a szülők, és utánuk - ha vannak - a zenészek.

Nem csak az egyformába öltözött lányok koszorúslányok!

2011. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt menet, kocsival mentünk és igen, nekem is elég sok noszolyólányom volt (hét), de mindegyik egyformában volt, nem engedtem volna, hogy különböző színűben legyenek, az ízléstelen!
2011. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A hagyomány szerint a koszorúslányoknak az a feladata, hogy megvédjék a menyasszonyt. Mindannyian ugyanolyan ruhát viselnek, hogy ezzel megtévesszék a rossz szellemeket. Más értelmezés szerint a koszorúslányok a menyasszonyétól eltérő ruhát viselnek, és még a vőlegény előtt lépnek be a templomba, hogy elűzzék a rossz szellemeket. Persze ez a babona is többféle verzióban él, így például egy másik változat szerint a koszorúslányok a menyasszony lakóhelyéről származó lányok, akiknek az esküvőn nyílik esélyük arra, hogy ők is mielőbb elkeljenek, és azért viselnek egyforma ruhát, hogy esélyeik egyformák legyenek.
2011. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

na igen, persze, úgy a szép.

de sajnos nem tudok 9 ruhát kifizetni, az előző kérdésben, meg sok mindenhol olvastam már, hogy ha megmondom, milyen legyen a szín, bunkóság, ha nem fizetem ki


hogyne, hogy úgy a szép, nekem is úgy tetszene, viszont nincs plusz 50 ezrem ruhára...


akkor most mit tegyek???

2011. júl. 9. 16:54
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindenki maga fizeti a ruháját, de a menyasszony megmondta, hogy lilát szeretne.

Kész.

Te vagy a menyasszony, mondd meg, hogy milyet szeretnél.

Ez nem bunkóság:)

2011. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!