Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehetne legális a melegek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne legális a melegek házassága?

Figyelt kérdés
Szerintetek Magyarországon valaha engedélyezni fogják a meleg házasságot? Ti mit gondoltok, helyes dolog lenne?
2011. júl. 12. 17:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
18%

sztem tökmindegy...

Engem nem érdekel.



Csak az örökbeadott kapjon apát, anyát, s ha lehet testvért.Arra ne vonatkozzon a felnőttek dolga.

2011. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

lehetne, de itt nem lesz az.

engem baromira nem érdekel

2011. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
49%
miért van az, hogy ide ugyanaz az emberke =79-es) többször válaszolja ugyanazt?
2011. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
20%

Ha jólesik nekik, akkor mért ne?

A gyerek az már egy érdekesebb dolog, ki tudja jót tenne-e a két apuci vagy két anyuci.

2011. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
58%
Nincs kifogásom a melegek ellen, de ne házasodjanak össze! Gyereket meg végképp NE fogadjanak örökbe!!!!!
2011. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
54%
Engem abszolút nem zavarna a dolog, pedig nem vagyok meleg. Én még az örökbe fogadást sem ellenezném, mert nagyon sok gyerek nő fel árvaházban. Tény, hogy mondjuk két férfi nem tudna megfelelő anyamintát mutatni a gyereknek, de ugyanígy nem lenne megfelelő anyamintája ezeknek a gyerekeknek az árvaházban sem. Azonkívül hány olyan családról hallani - akár itt a gyk-n is -, hogy a szülők bántalmazzák testileg és lelkileg a gyerekeiket. Azoknak a gyerekeknek még rosszabb felnőni mint azoknak, akiket adott esetben egy normális kapcsolatban élő meleg pár fogadott örökbe.
2011. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
22%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:28


Az olyan elfogult vallásosak, mint te vagy tart ott a világ, ahol most, akikkel el lehetett hitetni mindent a vallásról, a hitről, a Bibliáról, Istenről. Ha a sok ostoba birka felfogná, hogy a Biblia csak egy mesekönyv, aki kitalálta a világ legnagyobb üzletembere volt bizonyára. A hozzád hasonlók véletlenül sem vennének kezükbe olyan tudományos könyvet, ami bizonyítja, hogy mennyire káros és elavult dolog a vallás, ami ráadásul mellőz minden bizonyítékot az általa elmondattakra, szóval, ha olvasnál legalább az evolúcióról, csillagászatról legalább kicsivel többet, akkor nem lennél ilyen ostoba. Gondolom, ha megtudnád, hogy a gyereked meleg, akkor páros lábbal rugnád ki otthonról, hiszen Isten előtt az vétek, de el sem gondolkodnál a homoszexualitás genetikai hátteréről, amire egyre több bizonyíték van. Na, jól felhúztam magam.

Magyarország a melegek elfogadásával kapcsolatban is nagyon le van maradva a nyugattól. Ahol én élek ott sokkal elfogadóbbak, itt a meleg felvonuláson nem, hogy megdobálják őket, ahogy itt teszik, hanem hetero párok örülnek és együtt lelkesednek a jogaikért. Ezt hívják elfogadásnak.

2011. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
67%
Nem azért, hogy az előttem szólót kritizáljam, de szerintem a többi válaszadó, akik mind elleneznék a házasságot, azok nem vallásosak. És mégse akarják. Jé, hogy lehet ez? Úgy, hogy vallás nélkül is érzik, hogy két azonos nemű együttléte természetellenes.
2011. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
47%

Elnézést, de mivel bántja az embereket az, hogy a melegek összeházasodnak? Rendben hogy nem ez a "természetes". és? Attól nektek miért jobb, hogy ők nem tehetik meg?

Én nem vagyok ellene. Talán engedélyezni fogják egyszer, ha a társadalom felhagy ezzel az ostoba gondolkodásmóddal.

2011. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem biztosan eljön az idö, hogy legális lesz. Nem érdekel amúgy, mert látva hogyan végzödik sok házasság, már a heteroszexuális párok között is megkérdöjelezem az értelmét. A gyereknevelés szintúgy. Apa veri anyát, anya iszik, a gyereket meg molesztálja a nagybácsi. Nem a kiken, hanem a hogyanon kellene hogy legyen a hangsúly. Nem is a példamutatás, inkább a késöbbi gúnyolódások, intoleráns emberek támadásai miatt nem feltétlen tartom jó dolognak az azonos nemüek örökbefogadását. De persze biztosan van nagyon sok fantasztikus szülö köztük. És nem csak az örökbefogadás van, mint lehetöség, szóval ha akarják meg tudják oldani ök is(na jó, a férfiaknak nehezebb). Mindezeket mondom úgy, hogy magam is meleg vagyok.
2011. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!