Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Molett (vagy már annál is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett (vagy már annál is több) lánynak nagy mellekkel milyen esküvői ruha állna jól?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp egyszerű ruha!Én is ilyen kaliberű vagyok és minden áron királylányos,habos-babos ruhát szerettem volna,felpróbáltam jó párat,amik nagyon tetszettek,de be kellett látnom,hogy úgy nézek ki,mint a búbos kemence!Nekem egyszerű,nyakba akasztós volt,nagyon eltaláltuk a választást!
2012. febr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, off:

Első ez nagyon jó " úgy néztem ki, mint egy búbos kemence":DDD

2012. febr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A mellrészén vizszintes legyen, tehát ne egy szív alakú dekoltázs, mert az kövérít. Ha tényleg molett vagy, az abroncs nélküli, egyenes vonalú ruha is jó, ha inkább kövér vagy, mint én, akkor inkább legyen abroncsos.

Ne legyél agyondíszített, mint egy bazári majom, de lehet csupacsipke, mert az homogénebb kinézetet ad.

Anyagból bármilyen mehet. Ha fehér a bőröd, inkább válassz ekrü, vagy pezsgő színt.

2012. febr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! én is mondhatni, hogy elég molett vagyok sajnos. nekem egy A vonalú ruhám lesz, semmi csicsa, pici abronccsal. A mellrésze egyenes lesz. Nem ez a ruha, de ehhez hasonló:

[link]

ráadásul én olyan 150 cm körül vagyok, tehát nem egyszerű. Viszont azzal vitatkoznék, hogy a szív alakú nem jó, mert én próbáltam olyat, és igenis jól állt, majdnem azt vettem meg, csak a vőlegényem meglátta, így letettem róla. A kétrészes meg elvág keresztben és kövérít is, nekem borzalmasan állt, de úgy is akkor fogod meglátni, mikor próbálod. De lehet, hogy rajtad meg másképp fog állni. :) Hát sok sikert! :D

2012. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


utolsó vagyok, talán még ehhez hasonlít az enyém. és igaz, hogy én molett vagyok, de mégis jól állt.

2012. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen sima vonalút, ne fodros meg húzott szoknyrészt, meg semmiképpen sem ujjatlan felsörészt, mert nagyon ronda (meg kellemetlen) ha a melled állandóan ki akar ugrani a kivágásból, és ezért folyamatosan réngatnod kell felfelé.
2012. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Cáfolom a cicikiesést! :)
2012. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp olyat válassz, amiben egy kicsit lehet csalni optikailag. Legyen pántja, hogy tartsa a melled, és neked is kényelmes legyen. Kerüld a túl fodros, habos babos ruhákat.Szerintem ez nagyon szép: [link]
2012. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Több mindentől függ. Az első dolog, hogy nagy mell és nagy mell között is van kbség. Ha sajnos lóg (mint nekem), akkor lehet, hogy érdemesebb egy ujjas vagy vastag pántos ruhát választani és alá a kedvenc bombabiztos melltartót... mondjuk ha rendesen megtartja pántnélküli is (főleg ha a vállad szép), akkor lehet pántnélküli ruha is. De az ujjas azért biztosabb.

Ne legyen túldíszítve és túlcsicsázva. Pici díszítés mehet rá azért, de ne legyen habos-babos, szétflitterezett, agyonráncolt darab. Ha arányosan vagy telt, akkor lehet, hogy jól áll egy alakkövető típusú ruha, de ami biztos, hogy jól fog állni, az a klasszikus A-vonalú (lehet, hogy érdemes akkor a ruha felső részének hangsúlyosabbnak lennie). Ja, és ha mellé még alacsony is vagy, akkor nem a legjobb választás a földet verdeső, hosszú uszályos verzió.

Még annyit, hogy lehet picit kivágottabb a nyakrésze (nem brutál dekoltázsra gondolok, de ne magasnyakú legyen), mert ha nem akarsz túl sokat mutatni a tested többi részéből, akkor lehet, hogy túl soknak fog tűnni az anyag.

2012. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, magam is ebbe a kategóriába tartozom, mégis sikerül olyat találni, amiben már már karcsúnak látszottam. Szerintem szerencsés a 2 részes ruha. A felső lefele V alakú fazonnal, mert az nyújt kissé. Esetleg nyakba akaszthatós pánttal, de semmiképpen ne puffos ujjal, és csak kicsi abronccsal, ne 3 vagy több karikással. Szép leszel, ne aggódj, sok boldogságot.
2012. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!