Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van akinek 3-4-5 millió (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek 3-4-5 millió (vagy akár több is) volt az esküvője, vagy lesz?

Figyelt kérdés

Honnan fedezitek, honnan van ennyi pénzetek?

Kérlek NORMÁLIS válaszokat írjatok, és nem vita kérdést indítottam.



2012. jún. 11. 19:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

Tiniaggyal én is 1-2 milliós esküvőről álmodtam. Ma már megelégszem 2 tanússal, aztán vacsi a családdal és közös progi. Esetleg még a barátoknak összehozunk egy házibulit.

Ezért én nem izzadnék meg nélkülöznék. Akinek fontos oldja meg...

23N

2012. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%

Ha valakinek egy a gyerekkori álma,hogy szép, nagy esküvőt csináljon, azzal a ruhával, ami neki tetszik, az nem rongyrázás szerintem. Nyilván ha meg van rá a pénz és nem kell mondjuk kölcsönkérni vagy hitelt felvenni!

Van, akinek meg a mittudomén milyen az autó az álma, vagy egy nyaralás stb.

Nekem az sem jobb,amikor nincs rá pénz, de kell a nagy lagzi, a menyasszony kénytelen felvenni egy olyan ruhát, amit annyira nem akar, de csak annyi pénzért talált a vaterán, kb. két fajta ital van, mert többre nem futotta, és emellett még mindenkétől pénzt kérnek!

2012. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%

40 fős esküvőre költöttünk kb. 1 millió forintot, ha úgy számolom, hogy rendeztünk volna 120-150 fővel egyet, tuti, hogy mi sem jöttünk volna ki 3 millió alatt, mert az igényeinkből nem akartunk volna adni akkor sem. Ennyi rokonunk, barátunk van, akiket szerettünk volna magunk mellett tudni aznap, így ekkora esküvőt tartottunk. :)


Mi abban az évben tettünk rá félre, mikor az esküvőt tartottuk, picit a szüleim is segítettek, de így nem kellett belerokkannunk. Ha minden külső segítséget plusz a nászajándékokat levonom, akkor nekünk kb. 600 ezer forintunkba került.

2012. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

én annak örülök ha más megteheti ezt meg azt a luxust vagy nem luxust

sosem voltam pénz központú DE!

mostanában egyre többször és jobban van bennem az , hogy nagyon mérges vagyok. mi még egy normális ázat sem tudunk majd megvenni !!!!!!utálom ezt nagyon! gyülölöm!

2012. jún. 11. 20:27
 15/22 anonim ***** válasza:
44%
Nekünk másfél mila kb, de ingünk-gatyánk rámegy. Szinte mióta együtt vagyunk erre gyüjtünk, segít anyós, szüleim, tesóm, és ígyis nagyrészét a lagzi után a kapott pénzből foguk kifizetni.
2012. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
93%

Ne irigykedj! Borzasztóan megkeseríti az életedet, ha folyton arra gondolsz, mi mindened lehetne, mi van másoknak, s mi nincs meg Neked. Mindenkinek más lapokat oszt az élet, de összességében szerintem a legtöbb ember ugyanúgy jön ki a végén (a nagyon extrém esetektől eltekintve). Nem csak a pénz érték: valakinek egészség jutott, más ezt nem tudja a világ minden pénzével sem elérni. Másnak lenne pénze esküvőre, de nincs kivel, vagy épp 6 házassága is rosszul végződik. Van, aki sikereket ér el a szakmájában, más meggazdagszik, megint másból csodálatos szülő lesz. Olyan nincs, hogy valakinek minden megadatik az életben. Arra kell figyelnünk, hogy amink van, azt nagyon megbecsüljük, törekedjünk minél többre, de az elérhetetlen dolgok utáni reménytelen vágy se tegye tönkre az életünket. :)


Nem vagy olyan rossz helyzetben, egy nagy esküvő nem a világ, de megtaláltad a párod, akivel összeházasodnál. Ez nagyon is nagy ajándék az élettől! :)

2012. jún. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
60%
20:29 ez szégyen
2012. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
51%

Aki rongyrázásnak nevezi, meg "tinifejjel" én is ezt szerettem volna: miért irigykedtek? Miért rongyrázás?

Nekem sosem lesz pénzem szép nagy, drága esküvőre, de basszus sosem irigyeltem mástól, ha más megteheti, miért ne? Ha van rá pénze? Miért van az, hogy amint valaki jobban keres, már rongyrázós? Sosem fogom megérteni ezt sok rosszindulatú, irigy hozzászólást.

2012. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%

Az egyik "barátnőm", szerintem azért nem jött el az esküvőmre, mert nagyon irigy. Bezzeg én elmentem az ő kis esküvőjére, meg hurcolásztam a rokonait autóval, vittem ajándékot stb...

Innentől kezdve én befejeztem vele.

Nem tudom, hogy lehet valaki annyira irigy, hogy a más boldogsága fáj neki.

Arról a másik nem tehet, hogy neki valamiért sikerülnek a dolgok. Szerintem tudni kell örülni a más örömének is. Szerintem az irigység célja, hogy megkeserítse a boldog emberek életét, sima bosszú, mert boldog vagy :(

2012. jún. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
azért ne nagyon írjatok könyvet: Mi kell a boldogsághoz - avagy mi az, ami igazán fontos az életben. címmel
2012. jún. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!