Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van akinek 3-4-5 millió (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek 3-4-5 millió (vagy akár több is) volt az esküvője, vagy lesz?

Figyelt kérdés

Honnan fedezitek, honnan van ennyi pénzetek?

Kérlek NORMÁLIS válaszokat írjatok, és nem vita kérdést indítottam.



2012. jún. 11. 19:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

tegnap 21:21

Mi szégyen???

2012. jún. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy tinifejjel(én tiniaggyal fogalmaztam) erre vágytam, aztán felnőttem, dolgozni kezdtem, és beláttam, hogy nagyon nagy ráfordítás kéne, és minden tartalékot, szülei segítséget igénybe venni, hogy nagy és mesebeli esküvőnk legyen. aztán mérlegeltem, hogy mennyit is ér egy éjszaka, és nekem nem ér milliókat.

Úgy gondolom mindenki addig nyújtózzon, amíg a takarója ér.

Sajnálom azt, aki vért izzadva kaparja össze a pénzt egy napért. Abszolút nem irigylem. :)

Szerintem akkora esküvőt rendezzen mindenki, amire futja nélkülözés meg vértizzadás nélkül. Persze ezt csak egy vélemény. De a felnőtt világban már nem az számít milyen körülmények közt, hanem maga a tény, hogy férjhez megy/megnősül valaki. :)

23N

2012. jún. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!