Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mutatnátok jó ötleteket üveg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mutatnátok jó ötleteket üveg díszítésre? Esküvőre

Figyelt kérdés
Be lehet vinni az esküvőnkre a házipálinkát. Sima 1l-es üvegekben van, de olyan kis csupaszak. Szeretném kicsit feldíszíteni őket. Van itthon organza anyagom meg szalagom, gondoltam bebugyolálom, de sehogy se néz ki... Esetleg ha linkelnétek jó ötleteket, megköszönném, mert google nem a barátom, egyszerűen nem találok semmit.
2012. júl. 25. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

én vennék porcelánfilcet és azzal írnék rá idézeteket, v rajzolnék asszem. olcsó megoldás, de szerintem nagyon jól néz ki. igaz, ez bögre, de kb ilyesmi:

[link]

2012. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

(Nekem ez a rusztikus tetszik a legjobban :))

2012. júl. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne bebugyoláld (az nem mutatós) hanem tegyél rá masnit a szalagokból, organzából. (A fejemben szép, de nem találtam hasonlót)
2012. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csináltathatnál rá a dekorhoz illő szép matricákat. :) Erre rákerülhetne az is, milyen pálinka van benne, így két célt is szolgálna. Szerintem elegánsabb, mint a masnizás, az nekem olyan fura lenne egy italra, amit ott szolgálnak fel.
2012. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék már rá költeni ennyit, mert így is 500ft a dugópénz, lassan nem éri meg bevinni az italt. Azért köszönöm!
2012. júl. 26. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!