Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői bevonuló zene Rammstein?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői bevonuló zene Rammstein?

Figyelt kérdés

Erre a számra gondoltam: http://www.youtube.com/watch?v=onUJQSwlXXE

Vagy a Du hast.

Szerintetek?



2013. febr. 22. 19:20
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 6-os!


Egy zenétől még nem lesz valami igénytelen! Valószínűleg nekik fontos ez a szám. Szerintem egy lagzi, ami csak azért olyan amilyen, mert más is úgy csinálta sokkal giccsesebb.


Kedves fiatalok úgy csináljátok, ahogy nektek a legjobb. Életetek egyik legemlékezetesebb eseménye lesz. Ne rontsátos el azzal, hogy másoknak akartok megfelelni! És sok boldogságot! :-)

2013. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
28%

A rammstein egy populáris, mondanivaló nélküli kalap kaki :) kb. annyi értelme lenne, mintha lady gagára akarnál bevonulni.


Tudom, nehéz elfogadni, de a zenei világban kb. ugyanannyi a kettő művészi értéke, mondandója és "egyedisége".


Szóval szerintem baromság, de hát te tudod:)

2013. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
81%

Óóóó, én is ezt akartam bevonulózenének, de a párom sajnos rühelli az industrial metalt:( Én imádom őket, a legnagyobb arcok a világon, nem véletlen, hogy Japántól Los Angelesig őrjöngenek a koncertjeiken anélkül, hogy egy kanyi szót is értenének németül:))) Szuper az ötleted, sok boldogságot!


27 L

2013. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
95%

Ezt te nagyon királynak fogod tartani, de nem éred el vele a hatást, amit szeretnél (mert nyilván azért ez, mert hatást akarsz vele kiváltani) mert senki se fogja érteni a szövegét.


Szóval idegennyelvűből kb. mindegy mit választasz, az ember csak úgy lesznek vele, hogy ment valami oszt jó.


Amúgy a rammstein angolul szar. Aki szerint meg nincs mondanivalója, aszerint meg minek van akkor? És ha nincs is neki, akkor minek legyen? Miért kell mindennek tartalommal, mondanivalóval rendelkezni?

2013. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
91%
akkor már inkább az ohne dich. Bár ez is jó,de nem túl esküvői :d
2013. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem még a Nebel lenne jó! Azt ismered? Nagyon szép szövege van, olyan balladisztikus.
2013. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a német nyelvű szöveg sem lenne para. Egy projektor kell, amin megy a magyar fordítás és kész. Mondjuk ha lesznek az esküvőn ilyen sznob nyárspolgárok, azért azokat a fejeket megnézném:D
2013. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
91%

Én Skid Rowra vagy Alice Cooperre szeretnék bevonulni, de ez is nagyon jó ötlet :)))

Még a Mein Herz Brennt se lenne rossz...

2013. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
26%
Én felállnék és kimennék. Ízlések és pofonok. Nekem nem tetszene. Ha ti ezt akarjátok, legyen ez.
2013. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
82%
bár szerintem ezen a fél társasag kimegy,de ha bevallaljatok akkor sok sikert!:D
2013. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!