Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői bevonuló zene Rammstein?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői bevonuló zene Rammstein?

Figyelt kérdés

Erre a számra gondoltam: http://www.youtube.com/watch?v=onUJQSwlXXE

Vagy a Du hast.

Szerintetek?



2013. febr. 22. 19:20
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
0%

"Attól, hogy te nem érted a mondanivalóját"


Biztos nem értem a mondandóját, az mellékes, hogy Németországban élek évek óta és német férjem van.


Hozzáteszem, hogy itt az emberek többsége csak röhög a Rammsteinen. Görcsösen erőlködnek, hogy bemutassák azt a hatást, amit te is szemléltettél, de az átlagnál némileg értelmesebb embert hidegen hagy.


Az egyetemen szerepjáték-és kultúra, sci-fi, és egyéb órákat is tartanak; a nyelvszakosoknak egyetemen esszéírás, kiadványszerkesztés, és hasonló értelmetlen tárgyak vannak (ahol konkrétan a word használatát tanítják meg), sőt "informatika" (ahol floppyt kell formázni 2013-ban); az eltén indul anime és drakula kurzus is, sőt még többféle tolkien-szeminárium is. Tehát kérlek, ne próbáld úgy beállítani, mintha tudományos vagy kulturális jelentőségű lenne attól, hogy egy médiával kapcsolatos melléktárgyon megemlítették.

2013. febr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

én nem vagyok a vitában kompetens de a "tolkien-szeminárium"-on azért fennakadt a szemem.


Aki egy kicsit is beleásta magát tolkien világába és nemcsak olvasta a gyűrűk urát az rájöhet, hogy ott azért elég sok kapargatni való van a felszín alatt is.

2013. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
0%

"Aki egy kicsit is beleásta magát tolkien világába és nemcsak olvasta a gyűrűk urát az rájöhet, hogy ott azért elég sok kapargatni való van a felszín alatt is."


Nézd, olvastam az összes művét, még a HoME sorozat is megvan, sok könyve 2-3 nyelven is. Imádom, ezen nőttem fel. Ettől még nem gondolom, hogy egyetemi téma lenne. Egyébként részt vettem a szemináriumokon is, bár tegyük hozzá, hogy a már addig is ismert infókon kívül sok újat nem nyújtott. Inkább kezdő, érdeklődő, a műveivel éppcsak ismerkedő embereknek szól az első, a második pedig fordítás-kutatás, ahol főleg a művek konzisztenciáján és folytatólagosságán, változtatásokon van a hangsúly, valamint az angol-magyar fordításon...

De mindegy is, mert nagyon eltértünk a tárgytól.

2013. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
0%

Basszus. A kérdés "szerintetek"? volt. Válaszoltam, hogy szerintem miért nem.


A vitát te kezdted, mert szúrta a szemedet, hogy valaki nem ért egyet. Sajnálom, hogy ezalatt feltűnt, hogy a műveltséged nem elegendő hozzá. Ezt viszont ha megkérhetlek ne rajtam vezesd le, mert egyrészt lesz*rom, másrészt akárhogy is kapálózol, nem lesz jobb véleményem a Rammsteinről.

2013. febr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
LOL sok boldogságot!! :D
2013. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:

Én is ezt akarom majd bevonulózenének, ha egyszer férjhez megyek, szóval én csak támogatni tudom az ötletet!

És valóban igaz, hogy nem másnak kell ilyen szempontból megfelelni.

Lehet nekem is a fél társaság kivonul majd, a nagyi meg szívrohamot kap, de hát akkor megmondom, hogy "szép kis rokonság"...

Sok boldogságot! :)

2013. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!