Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői bevonuló zene Rammstein?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői bevonuló zene Rammstein?

Figyelt kérdés

Erre a számra gondoltam: http://www.youtube.com/watch?v=onUJQSwlXXE

Vagy a Du hast.

Szerintetek?



2013. febr. 22. 19:20
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
18%
A ceremónia veszti el a méltóságát. Nem az egyén. De jogában áll mindenkinek hülyét csinálnia magából az esküvőjén.
2013. febr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
92%
00:28 nekem az "álompár" által kornyikált "szívből szeretni" meg az egyéb szerelmes számok a hülyét csinálás részei, amik mások szerint meg csodássá teszik az egészet. Én a magam részéről végig szöveg nélküli klasszikus zenéket választottam, hogy ne legyen pampogás meg ne legyen az, hogy senki se érti mi van csak csodálkozik, hogy ez meg milyen zene má', de az meg nagyanyám számára értelmezhetetlen, aki szerint a Demjén Rózsi lett volna az igazi, hogy "Most először mondom el, hinned kell nekem, legalább te legyél aaaaaz nekeeeeem." Valaki szerint úgy is szar lesz. Mert nem tetszik neki az a zene, vagy mert másnál nem ilyen szokott lenni, esetleg pont hogy mindenki másnál is ez van stb.
2013. febr. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
0%

A Rammstein nem azért "mondanivaló nélküli populista sz*r", mert nem én vagyok a célközönség, vagy túl elvont lenne. Azért az, mert a) nincs mondanivalója (vagy fogalmazzunk úgy: nem több, mint bármelyik más populáris zenekarnak, tehát nincs többletjelentősége) b) mert a zenei aláfestés is mérhetetlenül kommersz, mainstream. Ez a kettő kombinálva pontosan azt teszi ki, amit körülírtál.


Nem vitatom, hogy az előegyüttes megalakulása idején volt benne fantázia, és hogy valahol a műfaj kezdetét is jelenti, azt viszont senki nem mondhatja, hogy mára bármilyen értékkel is rendelkezne (ahogy mondtad, a szórakoztatáson kívül természetesen).


Az egyéb művészeti ágakról alkotott elképzelésedhez annyit fűznék hozzá: festményeket elemezni alapjáraton gyerekjáték. A festészet többnyire nem más, mint a színek, árnyak, formák, ecsetvonások, szimbolikák kirakósa. Nagyon hamar bele lehet tanulni, és a festészetben szinte mindennek jelentése van: a fénynek, a formának, annak, ahogy az ecsettel bánnak. Nem nehéz megfejteni. Az általad linkelt bruce gray képet meg inkább nem minősíteném; fogalmazzunk úgy, hogy manapság egy festőnek nagyot kell alkotnia ahhoz, hogy világhírű legyen, de ha elég sok baromságot művel és van pénze népszerűsíteni, akkor a sok hülye felkapja azt is. Ettől még nem lesz művészet. Ez a szerencsétlen ember meg szerintem csak kínjában fest, az egyéb művészeti ágakban alkotott dolgai viszont tényleg érdekesek, sokszor egyediek. Bár ha az én egyéni ízlésvilágomat nézzük, akkor azt mondanám, hogy szimplán sz*r az összes.


József Attilát meg többnyire én sem szeretem, de szerintem a vak is látja, miért tartozik a nagy költőink közé. Ha mégsem, akkor vegyél a kezedbe egy-két korabeli verseskötetet kevésbé híres alkotóktól, és érteni fogod...

2013. febr. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
93%

hát én speciel nem csípem Rammsteint, a Bang bang c számát leszámítva.


nekünk ennek egy változata volt a bevonulásunk. a férjemet még csak nem is ismertem mikor már eldöntöttem ha valaha férjhez megyek ez lesz a bevonulózenénk


http://www.youtube.com/watch?v=NlprozGcs80


illetve hogyha erre a zenére nem találok rá akkor ez lett volna:

http://www.youtube.com/watch?v=qSKjDg2I_MA


amúgy a bevonulást leszámítva nekünk Nightwish zenék voltak szöveg nélküli verzióban. :)


de a ti esküvőtök... olyan zenét választotok amilyet akartok.


26/N

2013. febr. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Én Marilyn Manson zenéjére vonulnék be:) Minden fekete, letargikus, és ami fontos hogy nem templomban( MM adna össze a párommal,ha lenne olyan aki szintén olyan mint één). Olyan embereket hívnék meg akik az én stílusomnak felelnek meg... ennyi;)
2013. febr. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
92%
nem kötekedésből, csak kíváncsiságból kérdezném attól a válaszolótól, aki leszólta a rammsteint: melyik az a zene/banda, ami szerinted nem kommersz és mainstream? Te mit hallgatsz?
2013. febr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Így megközelítve nincs olyan, ami nem populista és nem mainstream. Nincs már lázadás sem. Mindenre, de MINDENRE egész iparágak épülnek, amik kiszolgálnak. Gyakorlatilag nincs olyan, amit valaki ne csinált volna meg, nem lehet már újat mutatni, mondani. A legpopulistább és divatosabb dolog pedig az egyediség. Mindenki egyedi és más akar lenni, mindenki ezt hangsúlyozza. Ironikus, de szinte már az különbözik aki közli, hogy ő olyan akar lenni, mint mindenki más.
2013. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Mainstream-mé akkor válik valami, amikor konkrétan a fogyasztói igények kiszolgálása lesz a cél.
2013. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
94%

"A Rammstein nem azért "mondanivaló nélküli populista sz*r", mert nem én vagyok a célközönség, vagy túl elvont lenne. Azért az, mert a) nincs mondanivalója (vagy fogalmazzunk úgy: nem több, mint bármelyik más populáris zenekarnak, tehát nincs többletjelentősége) b) mert a zenei aláfestés is mérhetetlenül kommersz, mainstream. Ez a kettő kombinálva pontosan azt teszi ki, amit körülírtál".


Attól, hogy te nem érted a mondanivalóját, a Rammstein úgy ahogy van egy hatalmas pofon, görbe tükör a közízlésnek: tele van iróniával, nyílt szarkazmussal, társadalomkritikával és nem restek gyakorolni az önkritikát sem. Én német nyelv és irodalom szakon végeztem, az egyetemen foglalkoztunk kultúra szakirányon a Rammstein-fenoménnel.

2013. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
7%

De ki akar pofont, görbe tükröt, szarkazmust és iróniát keverni az esküvőjébe? Ez nem a lázadó tinikor. Plusz könyvelhető a síró nagymama, és a morcos szülők. Nem értem mire jó.

Én se az Ave mariát üvöltöm a kocsiban a pirosnál, hanem Ice-T bodycount-ját, de nem vonulnék be rá a nagy napon.

2013. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!