Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hogyan fogalmaztátok bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan fogalmaztátok bele az esküvői meghívókba, hogy jelezzenek vissza, hogy el tudnak jönni?

Figyelt kérdés
Illetve még azt , hogy csak az esküvőre jönnek vagy a lagziba is utána?

2014. márc. 12. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Ezt nem a meghívóba szokták fogalmazni. Nekünk szóltak hogy telefonon jelezzünk ha tudunk menni.
2014. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

sehogy, tettünk bele értesítési e-mailcímet, és mindenkinek személyesen adtuk át, szinte mindenki azonnal jelzett hogy tud-e jönni, vagy sem, aki nem, annak mondtuk hogy eddig és eddig tudnunk kell a vacsi, és az ültetésrend miatt.


Örömmel adjuk hírül, hogy (dátum) 15 órakor örök hűséget esküszünk egymásnak a (helyszín)


Kedves rokonainkat és barátainkat szeretettel várjuk a szertartásra, az azt követő ünnepi vacsorára és lakodalmi mulatságra, az ( xy éttterembe)



nekünk ez volt a szöveg

2014. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem sem kell a meghívóba a szöveg.

Amikor átadjátok, kérjétek meg az illetőt, hogy x napon belül jelezzen vissza hogy el tud e jönni.

2014. márc. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mi a nagyrészének postán küldjük akkor sem szokták?
2014. márc. 12. 10:04
 5/14 anonim válasza:
70%
Mi beleírtuk hogy "Kérjük jelezzetek vissza" és a tel.számainkat. Mi is a nagyját postáztuk, de mi felhívtunk mindenkit hogy meglegyen egy kicsit a személyes része hogy majd érkezik a meghívó!
2014. márc. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekünk most májusban lesz, de már tavaly nyár óta tudja mindenki és azóta van akivel nem beszéltünk ezért gondoltam , hogy bele lehetne írni.
2014. márc. 12. 11:21
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Mi sem írjuk bele, szerintem nagyon személytelen lesz tőle a meghívó. A legtöbb meghívottnak személyesen visszük ki, egyből meg is kérdezzük, ott tudnak-e lenni. Ha még nem tudják, akkor eddig és eddig adjanak választ telefonon. Akinek postán küldjük ki, azokat pedig fel fogjuk hívni telefonon.
2014. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Én pont ma kaptam egy meghívót. Július végén lesz az esküvő meg a lagzi és június 1-ig kérik, hogy jelezzünk vissza mailben.
2014. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 100 fős lagzira olyan embereket hívtunk meg, akikkel legalább heti szinten beszélünk, így nem volt kérdés, hogyha valaki nem tud jönni, úgyis szól. Ha mindenképp szeretnéd, akkor írd bele, de szerintem úgyis szólna, aki nem tud eljönni, vagy csak az én környezetemben magától értetődő, hogy értesítem azt aki meghív valahova, ha valamiért nem tudok elmenni?
2014. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt általában a házasulandó pár dönti el, hogy kit hív meg csak a szertartásra, és kit a lagziba is. Szóval, én ezt nem bíznám a vendégekre. Én a meghívó mellé tennék egy kis levélkét, amiben kérem, jelezzék, jönnek-e. Mivel a lagzi nem olcsó dolog, természetesen tudni akarjátok, hány főre számíthattok, ez teljesen érthető.
2014. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!