Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fekete ruha a menyasszonyon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete ruha a menyasszonyon?

Figyelt kérdés
Kis esküvő, csak polgari szertartás. A menyasszony negyvenes, gyerek is van, lagzi helyett kerti parti. Többek szerint nem illik a fekete, ha mar nem fehér, akkor krem szín vagy hasonló világos szín kellene.

2014. máj. 31. 05:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
40 evessen kremszinube mentem ferjhez hosszu de abroncs nelkuli egyszeru szabasu de menyasszonyi ruha volt.
2014. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
A nem vihogit ugy értettem, hogy inkabb komoly vagyok. A ruhám nem pont ilyen, csak ez volt az elso kép, ami hasonlít ra valamennyire, az enyémnek a kivágása inkabb v alakú, az anyaga pedig muszlim jellegű. A parom szerint jol all es en is jol érzem magam benne. A linkelt ruhák gyonyoruek, de nem az en világom egyik sem. Eleve nem szeretem a nagy felhajtást, az esküvői is csak szűk csaladi körben lesz, nekem meg az is sok. Többsoros gyöngy nyaklancon lesz, nagyobb méretű fulbevalo es karkotok is.
2014. máj. 31. 13:51
 23/32 Őszödi Ferenc ***** válasza:
22%
Hát nem tudom, ha felénk feketében az özvegyek, megy a gyászolók járnak.
2014. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Erdekes helyen lakhatsz, Öszödi. Gondolom valami világvégi kis faluban. Ott el tudom képzelni, hogy csak az özvegyek hordanak feketét. A világ tobbi részén eleg sokan viselnek fekete ruhát. Biztosan hallottál pl arrol, hogy egy nőnek kell hogy legyen egy kis fekete ruhája....
2014. máj. 31. 14:49
 25/32 anonim ***** válasza:
13%
Igen, egy nőnek kell legyen kis fekete ruhája, de nem az esküvőjére. És ez amúgyse kis fekete, hanem hosszú fekete... Amúgy hány éves vagy? Ha olyan 60 felett akkor már lehet nem botránkozik meg senki, de ha fiatalabb, akkor inkább válassz másik ruhát. Én is imádom a feketét, de ez nagyon gyászos.
2014. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
45%
Az én ízlésemnek nem esküvői a fekete - bennem vagy temetési érzetet kelt, vagy az 50-60-as anyuci megy a jótékonysági gálára-érzetet. Amúgy ha a szabás jó, akkor egy túlsúlyos nőn is remekül tud állni egy világos ruha. Persze ettől függetlenül,. ha te ebben érzed jól magad, akkor csak magaddal foglalkozz, az a lényeg, hogy te kényelmesen érezd magad a bőrödben - úgysem lehet mindenkinek megfelelni.
2014. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

25!


"A menyasszony negyvenes"


Marad a fekete ruha, nem veszek masikat. A szin eleve eldontott volt, sosem vagytam feher menyaszonyi ruhara.

2014. máj. 31. 19:21
 28/32 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek a többséggel, tényleg nem illik a fekete egy elvileg boldog menyasszonyra. De ha neked ezt teszik, ebben érzed jól megad, sőt már meg is van, akkor ne foglalkozz a szokásokkal.
2014. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha már eldöntötted, akkor miért kérdezed meg, ha utána csomóan mondják, hogy nekik ez nem a világuk, és erősködsz, hogy az márpedig úgy van? Sztem felesleges volt...
2014. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Mar irtam, hogy azert kerdeztem meg, mert a kornyezetemben mindenki megdobbent es kivancsi voltam, hogy ez e a normalis.
2014. máj. 31. 19:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!