Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Piros menyasszonyi ruha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piros menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés

Most láttam az Időről időre című filmet, amiben egy esküvő volt, a menyasszony már tehes volt, és piros ruhát viselt piros fátyollal. Nagyon meglepődtem, mert napjainkban Angliában játszódik. Manapság még számít az hogyha a menyasszony nem szűz akkor nem vehet fel fehér ruhát? Ez nagyon furcsa volt. Van valaki aki még követi ezt a régi hagyományt? Azt tudom hogy az oláh cigányoknál mai napig így van, de máshol? Meglepő és fura volt.

Ti felvennétek piros ruhát, ha várandósan álltok oltár elé? Számít a menyasszony "tisztasága" manapság?



2014. júl. 26. 10:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%

Tisztasag stb mar nem szamit.

Minden menyasszony azt vesz fel amit akar. Sot, minnel furcsabb annal jobb. Ezert is mutattak a pirosat, nem feheret.

2014. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Andizsuzsi ***** válasza:
95%
Szerintem ennek semmi köze a szüzességhez, mert ennek alapján fátyol sem lehetett volna rajta. Egyszerűen a menyasszonynak a piros tetszett, gondolom. És igen, van, aki követi.
2014. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Szörnyű....de kinek a pap kinek a papnè.
2014. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem vennék fel piros ruhát, mert vörös hajam van, és a kettő üti egymást :)
2014. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
42%

Nekem szemelyszerint terhes/elvált/özvegy/anya menyasszonynak nem tetszik a menyasszonyiruha. Plane fátyollal..... Mondjuk nem szólok meg érte, de nem tetszik.

Piros ruhát piros fátyollal elképzelni se tudom milyen lehet. Ha neki tetszett, az o dolga. Bar itt filmről van szó, nyilván a valóságban is van ilyen. Nekem pl fekete ruhám volt az esküvőmön, de nem habosbabos menyasszonyi ruha, csak egy sima alkalmi,

2014. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem mindenki azt vesz fel, amit akar. Ennyi.
2014. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
A fátyolnak is van jelentősége? Erről eddig nem is hallottam. Valaki felvilágosítana?
2014. júl. 26. 10:36
 8/24 anonim ***** válasza:
2014. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
23%

Az számít, hogy neked számít-e. Nem azért vette fel, mert már terhes, hanem mert neki lett volna cikis, önmaga előtt lett volna nevetséges a fehér ruha.


És ne nézzél Rachel McAdamses filmet, mert végleg el fog menni az eszed. :D


Egyébként Mo-on a piros sem oké, mert az a menyecskeruha színe.


Ettől függetlenül mindenki magának feleljen meg, én 28 voltam, mikor férjhez mentem, nem volt rajtam habos-babos ruha, azt meghagyom a 19 éves álmodozóknak:)

2014. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

[link]



Fura, hogy nem tudod. :)

2014. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!