Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ne legyen hosszú ruhám, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne legyen hosszú ruhám, mert az exének is az lesz?

Figyelt kérdés

A párom exe most megy férjhez a jövő hónapban. Hercegnő stílusú ruhát választott, pont ilyet:

[link]

Nekünk jövő nyárra van tervben, jóval szolidabbat, és más kialakítást szeretnék. Ez a stílus tetszik:

[link]

[link]

A párom szerint szép, szép, de mi lenne, ha rövid ruhában esküdnék, valami ilyesmiben:

[link]

[link]


Ő jóban van az exével, az exe új párjával is, ilyen legjobb barátok, mindent megbeszélnek szinten. Én nem vagyok jóban a csajjal, de ő (mármint a párom) szeretné, ha barátnők lennénk, milyen klassz lenne, ha volna egy baráti párunk.

Szerinte ha rövid ruhát választok, akkor nem vívnám ki az ex haragját, aki nagyon háklis arra, hogy ő legyen a legszebb, és hogy az ő esküvőjére emlékezzenek 10 év múlva is.

Szerintem meg a mi esküvőnkre én választom ki a ruhám (én se mondom neki, milyen öltönyt húzzon), és nem fogom mások rigolyáit figyelembe venni.

Az exe esküvőjén természetesen visszafogottan és alkalomhoz illően fogok megjelenni, az az ő napja. Az én napomon majd hagy ne kelljen az ő igényeit figyelembe vennem.



Természetesen a párom nem kikötésként, raplizva, vagy tiltva adta elő, hanem olyan finoman, tanácsként.


2014. szept. 26. 16:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
97%
Miért is vagy egy olyan férfival akinek fontosabb az, hogy mit akar az exe, mint te?
2014. szept. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Tényleg raplis a csaj, kisebb dolgokon is balhézott már. Csak nem akarja elveszíteni a barátait.
2014. szept. 26. 16:10
 3/41 anonim ***** válasza:
97%

"Természetesen a párom nem kikötésként, raplizva, vagy tiltva adta elő, hanem olyan finoman, tanácsként"

Ahhha. És már mondtad neki, hogy kizárt dolog, mert Te hosszú ruhában akarsz az oltár elé állni?

Akkor is csak finoman tanácsolja?

"Szerinte ha rövid ruhát választok, akkor nem vívnám ki az ex haragját"

Ne haragudj, de a párod egyértelműen érez még vmit az exe iránt.

Biztos hozzá akarsz menni?

A következő mi lesz?

- nem szülhetsz előbb, mint az ex

- nem adhatod a gyereknek azt a nevet, amit szeretnél, mert az exnek nem tetszik

- nem vehetsz olyan ruhát, amit akarsz, mert az exnek nem tetszik

- nem festheted olyanra a hajad, amilyenre akarod, mert az exnek nem tetszik...

2014. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
19%
Ha fiatal vagy, jó alakú, és formásak a lábaid, nyugodtan bevállalhatsz egy rövid esküvői ruhát, de semmi esetre csak azért, amiért a párod kéri. Egyébként miért nem akarsz jóban lenni a csajjal? Én is jóban vagyok a volt férjem feleségével. Ha találkozunk, megpusziljuk egymást. Néha együtt froclizzuk az exemet.
2014. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Hosszú formás lábaim vannak, egy térdig érő ruha talán még mutatna is a megfelelő cipővel. Csak annyira oda vagyok ezekért a görög stílusú ruhákért, ilyet szívesen választottam volna. Bár, lehet, kompromisszum lesz a vége.


Eléggé utálatosan bánt velem a csaj mikor még csak másodszor találkoztam vele. (Konkrétan kikötötte, hogy be ne tegyem a lakásába a lábam még egyszer) Állítása szerint azóta megbánta, és nem én voltam a dili oka, de még mindig olyan lekezelő és távolságtartó az irányomba.

2014. szept. 26. 16:15
 6/41 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom, hogy ex, a párom másik exével jóban vagyok.
2014. szept. 26. 16:15
 7/41 anonim ***** válasza:
99%
A kedves leendő férjed (akihez egy ilyen benyögés után nem lenne rajtad kívül nő, aki hozzámenne) nem egy aranyos baráti párt akar, hanem közel akar maradni az exéhez, lévén, hogy egyrészt a későbbiekben legyen neki menekülőútvonala, másrészt pedig mert még mindig nem tudta elengedni. Hiába véded őt a kifogásaiddal, amiket ő már szépen elültetett a fejedben, hogy normálisnak lásd ezt az abnormalitást, ez veszett fejsze nyele... Sajnálom, én biztos nem mennék hozzá, hanem keresnék egy férfit, aki meglát az általam választott ruhában, és elakad a szava, nem pedig azt kezdi el kántálni, hogy "na, de az exem...".
2014. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
99%

NE ALKUDJ MEG!

Erről szól majd az életed a hülye férjecskéd mellett!?

2014. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy én vagyok hirtelen haragú, de ilyen megjegyzés után minimum az esküvőt lefújnám, az tuti.

Szánalmas a férj jelölted, már ne is haragudj.

2014. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
98%
Hat, én mar azt szeretem miért kell jelen lenni egy ex partner esküvőjén..... Olyan ruhát válassz, ami neked tetszik. Mondjuk ezek utana en lefújták az esküvőt es olyan partnert keresnek, akinek en vagyok a fontos, nem az ex.
2014. szept. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!