Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ne legyen hosszú ruhám, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne legyen hosszú ruhám, mert az exének is az lesz?

Figyelt kérdés

A párom exe most megy férjhez a jövő hónapban. Hercegnő stílusú ruhát választott, pont ilyet:

[link]

Nekünk jövő nyárra van tervben, jóval szolidabbat, és más kialakítást szeretnék. Ez a stílus tetszik:

[link]

[link]

A párom szerint szép, szép, de mi lenne, ha rövid ruhában esküdnék, valami ilyesmiben:

[link]

[link]


Ő jóban van az exével, az exe új párjával is, ilyen legjobb barátok, mindent megbeszélnek szinten. Én nem vagyok jóban a csajjal, de ő (mármint a párom) szeretné, ha barátnők lennénk, milyen klassz lenne, ha volna egy baráti párunk.

Szerinte ha rövid ruhát választok, akkor nem vívnám ki az ex haragját, aki nagyon háklis arra, hogy ő legyen a legszebb, és hogy az ő esküvőjére emlékezzenek 10 év múlva is.

Szerintem meg a mi esküvőnkre én választom ki a ruhám (én se mondom neki, milyen öltönyt húzzon), és nem fogom mások rigolyáit figyelembe venni.

Az exe esküvőjén természetesen visszafogottan és alkalomhoz illően fogok megjelenni, az az ő napja. Az én napomon majd hagy ne kelljen az ő igényeit figyelembe vennem.



Természetesen a párom nem kikötésként, raplizva, vagy tiltva adta elő, hanem olyan finoman, tanácsként.


2014. szept. 26. 16:05
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
91%
Együtt vagytok még?
2015. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!