Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ne legyen hosszú ruhám, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne legyen hosszú ruhám, mert az exének is az lesz?

Figyelt kérdés

A párom exe most megy férjhez a jövő hónapban. Hercegnő stílusú ruhát választott, pont ilyet:

[link]

Nekünk jövő nyárra van tervben, jóval szolidabbat, és más kialakítást szeretnék. Ez a stílus tetszik:

[link]

[link]

A párom szerint szép, szép, de mi lenne, ha rövid ruhában esküdnék, valami ilyesmiben:

[link]

[link]


Ő jóban van az exével, az exe új párjával is, ilyen legjobb barátok, mindent megbeszélnek szinten. Én nem vagyok jóban a csajjal, de ő (mármint a párom) szeretné, ha barátnők lennénk, milyen klassz lenne, ha volna egy baráti párunk.

Szerinte ha rövid ruhát választok, akkor nem vívnám ki az ex haragját, aki nagyon háklis arra, hogy ő legyen a legszebb, és hogy az ő esküvőjére emlékezzenek 10 év múlva is.

Szerintem meg a mi esküvőnkre én választom ki a ruhám (én se mondom neki, milyen öltönyt húzzon), és nem fogom mások rigolyáit figyelembe venni.

Az exe esküvőjén természetesen visszafogottan és alkalomhoz illően fogok megjelenni, az az ő napja. Az én napomon majd hagy ne kelljen az ő igényeit figyelembe vennem.



Természetesen a párom nem kikötésként, raplizva, vagy tiltva adta elő, hanem olyan finoman, tanácsként.


2014. szept. 26. 16:05
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőn nem lehet segíteni,mert NEM AKARJA, hogy segítsenek rajta. Nem akarja meglátni, hogy az, ahogyan a párja viselkedik vele nem normális. Innentől kezdve, szerintem feleljünk a kérdésére: Melyik ruhát vegye fel a saját esküvőjén?


Csak kíváncsiságból: Mit lépnél, ha kiderülne, hogy a párod még mindig összeszűri a levet az exével? (ha még nincs közöttük viszony, akkor borítékolom, hogy hónapok kérdése és lesz...az már más kérdés, hogy te mikor fogsz rájönni)

2014. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Az ex tuti nem menne bele, mert most fog férjhez menni ahhoz a pasihoz, akibe már a párommal való kapcsolata idején is szerelmes volt.
2014. szept. 26. 17:42
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el a válaszokat de egy dolgot garantálok neked. Pokol lesz az életed ha hozzámész.

Szomorú amikor az ember nap mint nap olvas itt olyan kérdéseket amikből ordít, hogy el borzalmasan elcseszett házasságba rohannak bele emberek. és még szomorúbb, hogy nem lehet ezt megakadályozni.

2014. szept. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
86%

"Bántalmazó apukám volt, exem is kettő" Na, mondom én.... Veled a férfiak azt csinálnak, amit akarnak és hidd el, ők élnek is ezzel a lehetőséggel. Sajnos az ember így működik... folyamatosan feszegeti a határait, ez amolyan ösztönös dolog, mindenkiben megvan. A másikon múlik, hogy mennyit enged.

Csak idő kérdése és hiába nem emelt még kezet senkire a párod, ha látja milyen birka vagy, és mennyire tűrsz mindent a végtelenségig, meg még bele is magyarázod, hogy ez így jó, bizony meg is fog veled tenni mindent, ha hagyod.

De látom, most mi vagyunk a rossz, gonosz trollok, akik próbálnak jótanácsot adni....hát, szégyelljük magunkat.

2014. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
43%

"Na, mondom én.... Veled a férfiak azt csinálnak, amit akarnak és hidd el, ők élnek is ezzel a lehetőséggel."


Már ne is haragudj, de akkor te úgy gondolod, hogy igazából, ha bántanak egy nőt, akkor azaz ő hibája, mert olyan a személyisége.. Gratulálok az eszedhez, és kívánom, hogy téged ne bántalmazzanak..


A kérdésből nekem is az jön át, hogy a erőszakosan alkalmazni kell az ex igényeihez. Itt most nem arról van szó, hogy tartják-e a volt nővel a kapcsolatot, meg miért mentek szét, hanem az, hogy a kérdezőnek nem lehet olyan ruhája, amilyet akar, mert akkor az ex veszít a fényéből. Mégis kit érdekel? Én ezt azért sürgősen megbeszélném a vőlegényemmel, de nem csak felszínesen, hanem azt is, hogy mi az oka, hogy ennyire görcsösen az ex kedvében kell járni már lassan az élet minden területén.

2014. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
98%
Cicuskám, ha ezek után még hozzámész, te gyógyíthatatlan beteg vagy. Nehogy már az EXE (tudod, akivel előtted KAPCSOLATBAN ÉLT) döntse el, hogy TE mit vegyél fel a TE ESKÜVŐDRE! (Remélem érzékelted, min van a hangsúly.)
2014. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

"Ő legyen a legszebb, és hogy az ő esküvőjére emlékezzenek 10 év múlva is."

És te nem ugyanezt szeretnéd?

2014. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, Kérdező, ne legyél buta, kérlek... Annyian leírták itt már előttem is a dolgokat, és szinte észre sem vetted. A kapcsolataid pedig nagyon árulkodóak; te csüngsz ezen a férfin, és bármilyen véleménye is van neki, azt simán elfogadod, és utána a sajátodként kiabálod a világba, pedig valamiért mégis csak feltetted ezt a kérdést, nem? Tehát te is érzed, hogy valami nagyon-nagyon nincs rendben a párod viselkedésével... Mert tényleg nincs, mert a párod abnormálisan csüng az exén, és elvárja, hogy hozzáigazodj, ne pedig önmagadhoz MINDEN helyzetben (a saját esküvődön is! Ez annyira abszurd, hogy szavaim nincsenek rá...). Kíváncsi vagyok, mit szólna, ha egy ilyet benyögnél neki: "Drágám, a Dani, tudod a srác, akivel előtted x évig jártam, na szóval ő tegnap pont olyan fehér inget viselt az esküvőjén, amilyet te szeretnél majd felvenni. Nagyon mérges lenne, ha te is felvennél olyat, nem lehetnénk utána jóban, szóval, légyszíves keress másik inget, mert ő még mindig a jó barátom, kicsit ráplis, de ez fontos neki, azt akarja, hogy emlékezzen arra az ingre vagy 10 évig!" Na, már látod, hogy mekkora ki-becseszett bunkó a párod (aki mellesleg még fejemet rá, hogy odavan az exéért...)?
2014. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szomorú a kérdésed. Szomorú, hogy a párod "mindent megbeszélnek szinten" van jóban az ex-szel és annak az új párjával. Nagyon egészségtelen az egész. És ahogy hozzád viszonyult az ex, az is. Mint egy uralkodó, aki lenéz, és a párod (?) retteg, nehogy magadra vond a haragját. Nagyon szomorú.
2014. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok jóban a csajjal, de ő (mármint a párom) szeretné, ha barátnők lennénk, milyen klassz lenne, ha volna egy baráti párunk"


Annyi pár rohangál a világban, miért éppem azt a párt akarja barátnak, melynek női tagja a volt nője és aki utálja a jelenlegi nőjét??


" Szerinte ha rövid ruhát választok, akkor nem vívnám ki az ex haragját, "


Már miért is haragudna az ex a te ruhád miatt? Pont semmi köze nincsen hozzá!


Borítékolom a kimenetelt a házasságnak, és persze azt is, hogy hozzá fogsz menni!

2014. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!