Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Utálom a menyasszonyt, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a menyasszonyt, és nem akarok menni az esküvőre?

Figyelt kérdés

A párom egy barátjának lesz az esküvője két hét múlva. A sráccal nincs bajom, de a menyasszonyával ki nem álljuk egymást. Mikor először lettünk bemutatva, tökre kedveltem, hogy végre egy lány, ráadásul korombeli, és az érdeklődésünk is hasonló.

Persze ő már akkor se kedvelt, csak nem mutatta. Második találkozásnál a páromnak zagyvált rólam össze mindent, nekem meg a páromról. (Olyanokat, hogy meg fog csalni, mert az előző barátnőjét is két nővel csalta, meg ki fog dobni meg hasonlók). Régebbről ismeri a párom, mint én, és azt hitte, akkor majd hiszek neki. A páromnak persze teszi az aranyost, aki csak meg akarja őt védeni egy gonosz banyától (azaz tőlem).

Olyan SMS-eket írogatott neki, hogy megkérdezte az összes fiúismerősünket, és mind azt mondta, szörnyű vagyok meg hasonlók. A párom szerint ne érdekeljen, ő ilyen, majd talál mást, akit cseszegethet.

Akárhányszor voltunk náluk, kamu dolgokat találgatott ki rólam, hogy ezt meg azt csináltam, vagy épp nem csináltam, és beárult a páromnak, állandó veszekedéseket generált.

Nem is járunk már hozzájuk, csak a párom a barátjához, ha a csaj nincs otthon. Eredetileg azt sem akarta, hogy az esküvőn ott legyek (mennyivel könnyebb lenne), de a párom nem hajlandó nélkülem menni. Nekem meg egyetlen porcikám se kívánkozik oda.

Már milliószor kértem a csajt, mondja el, mi baja velem, vagy ne mondja, csak fejezze ezt be, semmi eredménye. Mindig megkapom, hogy én provokálom ki ezt a viselkedést belőle, sajnálja. És megígéri, hogy leáll, de aztán pár hétre rá újrakezdi.



Mi lenne a megoldás?


én: 21l, menyasszony: 22l


2014. okt. 1. 14:22
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Már kértem, hogy ne, de szerinte legyek én az okosabb, aki enged, és viselkedjek rendesen a menyasszonnyal, hátha a végén megbékél a helyzettel, és jóban leszünk. Ha nem mennék, az csak olaj a tűzre.

Részben igazat adok neki, de könnyebb lenne nem menni.

2014. okt. 1. 14:48
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, a párod zenélni fog, tehát hótt egyedül fogsz ülni?
2014. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Igen.

Nem ismerem egyikük családját sem, csak a vőlegény barátait, akiket a menyasszony megkért, hogy legyenek zenészek egész este.

Tehát tök egyedül leszek :(

2014. okt. 1. 15:02
 14/38 anonim ***** válasza:
18%

#1 vagyok, és igen elolvastam az egészet.

A lényeg, hogy utáljátok egymást. A többi csak fröcsögés. Nyilván árnyaltabb lenne a kép, ha a csaj is elmondhatná az ő szemszögéből a dolgokat.

Szóval ő is utál téged, és biztos nem örülne, ha ott lennél az esküvőn.

2014. okt. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, kérdező, szerintem semmi értelme, hogy elmenj. Te nem kedveled, ő nem kedvel, végig egyedül üldögélnél, halálra unnád magad.
2014. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Leültetném a párom, kihangosított telefon, felhívnám a csajt, hogy egyezzünk meg abban, hogy nem szeret engem és én komolyan nem szeretném elrontani a nagy napját a jelenlétemmel, így rá való tekintettel nem leszek ott az esküvőjén és azért telefonálok, hogy sok boldogságot kívánjak nekik. Ha ellenkezik, hogy szeretné, ha ott lennél, akkor elmennék, egyébként nem. A párod a vőlegény barátja, menjen csak el. Úgysem lennétek ott sem együtt, nem tud megvédeni egy esetleges konfliktusban.

Engem a vőlegényem sógornője utál (hasonló szitu, örültem, hogy dejó, még egy csaj a családban, de a 8 évvel idősebb fejével egyfolytában a köztünk húzódó generációs különbségekről beszél és a hatalmas élettapasztalatáról... 8 év, de a saját fejében az anyám lehetne és a "mai fiatalokat" szapulja, velem példálózva), ott teljesen egyértelmű is a dolog, ott kellett lennem az esküvőjén és még "dolgoznom" is kellett rajta, amit utána azzal köszönt meg, hogy jól elmondta mindennek, amit csináltam, vagy amihez csak közöm volt. Pedig a lelkem kitettem. Nem hiszem, hogy rászolgáltam, de ez ilyen... sajnos vannak ilyen emberek. Van egy munkatársam is, aki hasonló, őt azzal szoktam kikergetni a világból, hogy túlontúl kedves vagyok vele. Nem bírja elviselni. És ahogy egyre házsártosabb, én csak egyre szebben mosolygok. A legszebb dolog, hogy attól van fenn a plafonon, hogy rám néz és boldognak tűnök.

2014. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

A te vérmérsékletedtől, a párod hozzáállásától és a menyasszonnyal való (érthetően rossz) kapcsolatodtól függően:

- vagy ne menj el

- vagy menj el a szertartásra, de a lagzira ne

- vagy menj el a lagziba is, de ne maradj végig

- vagy viseld el az egész estét a párod és a vőlegény kedvéért


(A külön szállás jó ötlet.)


(Én is "szólóztam" már esküvőn, de jól sült el, kedves embereket ismertem meg:))


Amit semmiképp sem tennék: nem "lennék én az okosabb, aki enged, hátha jóban leszünk"!!!! Ez tipikusan a "homokba dugom a fejem" hozzáállás és konfliktuskerülés....

Szóval ezt a gesztust csak az esküvőre való tekintettel tenném meg, különben nem állnék szóba olyannal, aki folyton hazudozik rólam, és igyekszik befeketíteni mások előtt!!!

2014. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Miért neked kéne engedned? Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Hazudjatok betegséget, aztán gratulálj nekik utólag, és el lehet felejteni egymást.
2014. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék... párod nagy fiú, egyedül is meg tudja oldani, mondd meg neki, nem vagytok összenőve, ne kényszerítsen. Mért ragaszkodik hozzád? A csaj utál, neked nincs kedved a lenéző tekinteteihez, és különben is, azzal csak jót teszel a csajnak, ha nem vagy ott, hadd higgyen amit akar, miért nem vagy ott.
2014. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Kísérd el a párod az esküvőre, esetleg maradj a vacsorán, aztán meglátod. Legyen valaki, akinek szólhatsz, hogy menjen érted. Ha a párod úgyis zenél, egyedül lennél, de még az is lehet, hogy találsz magadnak szimpatikus társaságot. Neked nem kell a menyasszonynak a közelébe sem menned.
2014. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!