Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Utálom a menyasszonyt, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a menyasszonyt, és nem akarok menni az esküvőre?

Figyelt kérdés

A párom egy barátjának lesz az esküvője két hét múlva. A sráccal nincs bajom, de a menyasszonyával ki nem álljuk egymást. Mikor először lettünk bemutatva, tökre kedveltem, hogy végre egy lány, ráadásul korombeli, és az érdeklődésünk is hasonló.

Persze ő már akkor se kedvelt, csak nem mutatta. Második találkozásnál a páromnak zagyvált rólam össze mindent, nekem meg a páromról. (Olyanokat, hogy meg fog csalni, mert az előző barátnőjét is két nővel csalta, meg ki fog dobni meg hasonlók). Régebbről ismeri a párom, mint én, és azt hitte, akkor majd hiszek neki. A páromnak persze teszi az aranyost, aki csak meg akarja őt védeni egy gonosz banyától (azaz tőlem).

Olyan SMS-eket írogatott neki, hogy megkérdezte az összes fiúismerősünket, és mind azt mondta, szörnyű vagyok meg hasonlók. A párom szerint ne érdekeljen, ő ilyen, majd talál mást, akit cseszegethet.

Akárhányszor voltunk náluk, kamu dolgokat találgatott ki rólam, hogy ezt meg azt csináltam, vagy épp nem csináltam, és beárult a páromnak, állandó veszekedéseket generált.

Nem is járunk már hozzájuk, csak a párom a barátjához, ha a csaj nincs otthon. Eredetileg azt sem akarta, hogy az esküvőn ott legyek (mennyivel könnyebb lenne), de a párom nem hajlandó nélkülem menni. Nekem meg egyetlen porcikám se kívánkozik oda.

Már milliószor kértem a csajt, mondja el, mi baja velem, vagy ne mondja, csak fejezze ezt be, semmi eredménye. Mindig megkapom, hogy én provokálom ki ezt a viselkedést belőle, sajnálja. És megígéri, hogy leáll, de aztán pár hétre rá újrakezdi.



Mi lenne a megoldás?


én: 21l, menyasszony: 22l


2014. okt. 1. 14:22
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Kiemelted ezt a kérdést???


Nem kaptál még elég választ?

2014. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
57%

Saját lagzimból kiindulva, mint menyasszony nekem k.rvára nem volt időm azzal foglalkozni akit utálok.....


Lesz annyi dolga.........annyi mindenben helyt kell állnia, hogy szerintem te leszel kérdező az utol

só aki eszébe fog jutni.....szóval menj el, kívánj sok boldogságot,érezd jól magad a zenész feleségekkel. ha pedig menet közben a menyasszonnal beszéltek légy kedves.azt a fél percet ki lehet bírni....

''így a káposzta is megmarad és a Kecske is jól lakik''

2014. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
91%
De Most öszintén!mit keresne annak a nönek a lakodalmâban,akivel ki nem àllhatják egymàst??ti nem vagytok szàzasak...
2014. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
91%
Legyen kedves hozzàazok utàn,hogy a nö Full bunkò Volt vele?kérdezö,semmi keresnivalod Nincs ott.ha le akarod égetni magad,meg akarsz egy szar estét magadnak,Akkor menj csak.
2014. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
az esküvő napján mond meg a párodnak hogy nem mész mert nem éreznéd jól magad ott és különben is beteg lettél már attól a gondolattól hogy el kell menned erre az esküvőre.
2014. okt. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Nem azt írtad,hogy a menyasszony se akarta,hogy ott legyél?a párod zenélni fog,egész Este egyedül fogsz kuksolni és Baromi rosszul fogod érezni magad.ez Kell?mondjuk én alapból,büszkeségböl nem mennék oda.
2014. okt. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
57%

Én először megkérdezném a barátomat, hogy ő biztosan nem tudna elmenni egyedül. Ha igen akkor közlöd, hogy hamar (például a vacsora előtt, és a szertartás utáni szünetben) elmenntek (vagy csak te). Szerintem a barátod meg fogja érteni ha nem akarsz túl skáig ott időzni, ha kissé beavatod a történtekbe. Ha mind ezek ellenére sem változott meg a terve, jön a B variáció, mikor te alkalmazkodsz hozzá. (Mivel neki ez fontos, neked is az. És olyannyira szereted, hogy képes vagy elviselni 45 percre a mennyasszonyt, miatta, az azt jelenti, hogy jó barátnő vagy. Plusz jól is esne neki, ha egy pillanatra "benéznétek" az esküvőre).

Te mit mondasz, elmmész vagy sem?

2014. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 mi a fene ***** válasza:
Szerintem már megvolt ez a bizonyos esküvő. Kíváncsi lennék voltatok-e és hogy sikerült. Légyszi, nagyon kiváncsi vagyok !
2014. nov. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!