Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Utálom a menyasszonyt, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a menyasszonyt, és nem akarok menni az esküvőre?

Figyelt kérdés

A párom egy barátjának lesz az esküvője két hét múlva. A sráccal nincs bajom, de a menyasszonyával ki nem álljuk egymást. Mikor először lettünk bemutatva, tökre kedveltem, hogy végre egy lány, ráadásul korombeli, és az érdeklődésünk is hasonló.

Persze ő már akkor se kedvelt, csak nem mutatta. Második találkozásnál a páromnak zagyvált rólam össze mindent, nekem meg a páromról. (Olyanokat, hogy meg fog csalni, mert az előző barátnőjét is két nővel csalta, meg ki fog dobni meg hasonlók). Régebbről ismeri a párom, mint én, és azt hitte, akkor majd hiszek neki. A páromnak persze teszi az aranyost, aki csak meg akarja őt védeni egy gonosz banyától (azaz tőlem).

Olyan SMS-eket írogatott neki, hogy megkérdezte az összes fiúismerősünket, és mind azt mondta, szörnyű vagyok meg hasonlók. A párom szerint ne érdekeljen, ő ilyen, majd talál mást, akit cseszegethet.

Akárhányszor voltunk náluk, kamu dolgokat találgatott ki rólam, hogy ezt meg azt csináltam, vagy épp nem csináltam, és beárult a páromnak, állandó veszekedéseket generált.

Nem is járunk már hozzájuk, csak a párom a barátjához, ha a csaj nincs otthon. Eredetileg azt sem akarta, hogy az esküvőn ott legyek (mennyivel könnyebb lenne), de a párom nem hajlandó nélkülem menni. Nekem meg egyetlen porcikám se kívánkozik oda.

Már milliószor kértem a csajt, mondja el, mi baja velem, vagy ne mondja, csak fejezze ezt be, semmi eredménye. Mindig megkapom, hogy én provokálom ki ezt a viselkedést belőle, sajnálja. És megígéri, hogy leáll, de aztán pár hétre rá újrakezdi.



Mi lenne a megoldás?


én: 21l, menyasszony: 22l


2014. okt. 1. 14:22
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti nem mennék el senki kedvéért sem, hogy egyedül legyek egész végig, ráadásul a menyasszony is engem csesztessen, meg még ott mindenki előtt - ne adj Isten - lejárasson. Így meg pláne nyugodt lenne a lelkiismeretem, hogy nem akarja, hogy ott legyek.

Ezek után nem is tartanám velük a kapcsolatot.

2014. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párod arra értette, hogy nem hajlandó nélküled menni, hogyha nem hívnak meg a csaj miatt, de ha te nem akarsz az teljesen más. De egyébként is attól, mert a párod azt mondja, nem megy nélküled úgy, hogy egyébként is egyedül mennél és nem is vagy kívánatos személy, neked még nem kell menned. Ha a párod komolyan gondolja, hogy ő sem megy, az az ő saját döntése, nem vagytok összenőve, nem vagy felelős azért, amit ő csinál. Beszéld meg vele, hogy ez lenne a legjobb, ne kényszerítsen már rá olyanra, amit nem akarsz, már ha nem alapból úgy érette, hogy csak akkor nem hajlandó ő sem menni, ha téged nem hívnak meg.
2014. okt. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
0%
te vadidegeneknek rinyálsz róla... persze csak benne van hiba, az azért mázli, hogy te jófej vagy és tökéletes.
2014. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Ő meg konkrétan a páromnak kamuzott rólam.

Akkor ki az undokabb?

2014. okt. 1. 20:18
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el a többi választ, most augusztusban volt (lett volna) egy ilyen esküvő, ahová végül nem mentünk el, bár előtte kerek-perec megmondtuk a vőlegénynek, hogy miért nem. Nem kerteltünk, nem mentegettük magunkat. Sok boldogságot kívántunk, és kész.
2014. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ne menj el. A menyasszony egy hazug, p**sa nincs mit ezen szépíteni. ÉS a vőlegényed helyében zenélni sem mentem volna el. Itt lenne az ideje, hogy ki álljon érted és ne neked kelljen segget nyalni újabb pofonokért.
2014. okt. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Kérdező, elég sok választ kaptál, még mindig nem tudsz dönteni?
2014. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
67%

A külön szállás tényleg nagyon jó ötlet.

Lehetőségeid vannak:

- Nem mész el, és azon aggódsz otthon hogy miket fog mondani rólad a menyasszony a párodnak, vagy a videót visszanézve miket fog mondani hogy nem voltál olyan fontos a párodnak hogy vele menj.

- Elmész, mert neked nem a menyasszony fontos ha nem a párod, és érte mész el. Olyan csinos leszel hogy leessen a menyasszony álla, és olyan kedves hogy ne találjon rajtad fogást. ( Ez már önmagában kiborítaná őt) A párodon és te mutassátok meg hogy ti igenis összetartoztok és szeretitek egymást. Ha valaki később végignézi a felvételeket egyértelmű legyen számára.

Érezd magad nagyon jól ott! Akár a zenészbarátok barátnőivel. A párodat is boldoggá teszed vele, és a menyasszonyt is kiakasztod.

Olyan kedves legyél hogy ha később áskálódik ellened, egyértelmű legyen az ő rosszindulata.

A külön szállás szuper ötlet.

Az ifjú párral amúgy sem lenne egészséges egy fedél alatt megszállni. Elvileg az a nászéjszakájuk.

2014. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Hát,én tuti, hogy nem mennék el.1000 százalék, és ezt a párod is megértheti.Ez vele szemben nem bunkóság.De neked nagyon rossz lenne, ha ott is bunkózna a kedves ara, esetleg később úgy állítaná be, hogy volt képed odapofátlankodni, mikor tudod, h nem bír téged.Ez jobb lenne?Legyen már benned egy kis tartás!
2014. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

"- Elmész, mert neked nem a menyasszony fontos ha nem a párod, és érte mész el. Olyan csinos leszel hogy leessen a menyasszony álla, és olyan kedves hogy ne találjon rajtad fogást. ( Ez már önmagában kiborítaná őt) A párodon és te mutassátok meg hogy ti igenis összetartoztok és szeretitek egymást. Ha valaki később végignézi a felvételeket egyértelmű legyen számára.

Érezd magad nagyon jól ott! Akár a zenészbarátok barátnőivel. A párodat is boldoggá teszed vele, és a menyasszonyt is kiakasztod.

Olyan kedves legyél hogy ha később áskálódik ellened, egyértelmű legyen az ő rosszindulata. "


Most nem azért, de ez az egész pont arról szól, hogy fontos neki a menyasszony, hiszen az estéje azzal telik, hogy őt próbálja meg bosszantani.Hagyjuk már ezeket az őskövület praktikákat!

2014. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!