Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki, ha nincs felvehető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha nincs felvehető ruhám esküvőre?

Figyelt kérdés

A párom legjobb barátja nősül, én nem vagyok igazi vendég, csak kísérő.

Sajnos nincs felvehető alkalmi ruhám, meg pénzem se, hogy vegyek.

Nagyon ciki lenne valami ilyenben megjelenni?

[link]

Szabásra ugyanilyen, mint ez, csak szürke, nincs rajta semmi minta, és olcsó gyűrt anyagból készült. Hozzá fekete telitalpú balerinacipő.

Fodrászhoz szintén nem tudnék elmenni, úgyhogy csak megmosom a hajam előző nap,hajfánkkal kontyot csinálok.

Smink csak alapozó és szempillaspirál.


Vállalható ez a kinézet egy fiatal (20 éves) kísérő számára, vagy le fognak nézni?


(Gazdag párról van szó, a hölgy nevelőapja milliomos)


2014. okt. 5. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó az a ruha. Fodrászhoz sem kell menni feltétlenül, legyen a hajad tiszta és szépen fésült.
2014. okt. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Korrekt az ugy, voltam eskuvon ott is gadagok eskudtek de ah kineztek a vendegek mintha a turkalobol oltoztek volna ugyh lehet h penzuk volt de izlesuk az nulla, nefelj amugy meg jo az ugy. :-)
2014. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a ruhaval nincs mir szégyenkeznedm reljesen jo esküvőre..


Fodrászhoz pedig álatalában a rövidhajűak menenk belövetni a frizkót, a koszorúslányok,wtanűk a menyasszony és az örömszülők szoktak kb..

Serintem otthon is nagyon szépen meg tudod magadnak csinálni a hajad..


Azt pedig felejtsd el, hogy nem vagy rendes, igazi vendég, a kísérő is az..

2014. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha ez a ruha szerinted nem jó,akkor milyen az ami jó?


Szerintem maximálisan rendben van!

2014. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én idén nyáron (20 évesen) egy 950 Ft-os turkálós, saját kezűleg átszabott ruhában mentem esküvőre, a hajamat kivasaltam és leengedtem, és ennyi :D ráadásul a ruha fekete volt fehér mintával, a lagzi pedig kisvárosi hagyományos, sok idős emberrel, és senki nem szólt meg, sőt az idősebbek közül is sokan megdicsértek, hogy milyen csinos vagyok. de konkrétan a vőlegény huga is csak simán leengedte a haját, meg egy egyszerű, tiédhez hasonló kis nyári ruhát vett fel.
2014. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó ez a ruha. Nem is kell ennél több.

Fodrászhoz meg minek???

Mindig magamnak csinálom a hajamat. Egyszer csinálta fodrász, mert akkor koszorúslány voltam és minden koszorúslánynak ugyanaz a fodrász készítette a frizuráját.

Egyébként meg te is igazi vendég leszel.

2014. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 1000 ft-os "teszkós" ruhában szoktam lagzira járni, és mindenki megdicséri, hogy milyen jó a színe és a szabása.


Fodrászra életemben egyszer költöttem, csináltattam egy kontyot, és ezzel "túlöltöztem" a vendégek 99%-át.


Nem kell túlaggódni. Jól fogsz kinézni, és amúgy is a párt nézik, nem a vendégeket.

2014. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!