Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van rajtam kívül még olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül még olyan, akinek nem fontos, hogy az esküvő nagy felhajtás legyen?

Figyelt kérdés
Hamarosan összeházasodunk a barátommal, de már előre fázom az egész felhajtástól és ezt egyik barátnőm se tudja megérteni. Nekik már általános iskola óta a tökéletes esküvő az álmuk. Hogy legyen hatalmas, giccses esküvői ruha, koszorús lányoknak milyen legyen a ruhája (???), az esküvő helyszíne, a díszítés, a zene, a torta, a csokiszökőkút, meg tudom is én milyen flancos dolgok. Engem ez az egész nem érdekel. Lenne pénz nagy esküvőre, de sajnálnám rá nagyon. Amúgy is visszahúzódó típus vagyok, utálok szerepelni, már rosszul vagyok a gondolattól, hogy egész nap mindenki engem nézzen. Nekem csak az a fontos, hogy a templomban és az anyakönyvvezetőnél kimondjuk az igent és utána esetleg egy szűk családi körben elköltött vacsora. De ezt senki se hajlandó megérteni, azzal jönnek, hogy 22 évesen illene valami nagy lagzit csinálnom, nem vagyok 40 éves, hogy így oldjam meg. De nekem nagyon nem hiányoznak azok a rokonok, akiket jó esetben is csak évente egyszer látok és az időjáráson kívül másról nem is tudok velük beszélni. Más is van, aki nem anyagi okok miatt nem szeretne nagy esküvőt, hanem csak azért, mert semmi kedve hozzá.
2014. okt. 9. 11:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltak meghívók, akik akartak eljöttek a polgári esküvőre, aztán volt egy 10 fős ebéd a szűk családdal, és este egy kis összejövetel a brátainkkal. Nem fehérben esküdtem.

Nem volt stressz, nagy készülődés, csak a nyugalom és boldogság.

Ugyanígy csinálnám ma is.

2014. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek kérdező. Számomra csak az a fontos, hogy fent legyen a gyűrű az ujjunkon és kimondjuk az anyakönyvvezetőnél az igent.
2014. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Igazad van!!! Minek a nagy felhajtás.... Nálunk a családban 150 fős lakodalom volt, a vőlegénynek és a menyasszonynak ott volt az összes haverja + a rokonok. Ettek-ittak, jóllaktak és jól berúgtak...

A szüleim fizették a cécót. Később a szüleim pénzén jóllakatott haverok nemhogy nem köszöntek előre, de még csak nem is fogadták a köszönést. Ilyen emberek miatt költekezzetek ki??? Nehogy nagy cécót csináljatok! Elég a szűk családi kör.

2014. okt. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, abban te is tipikus menyasszony vagy, hogy végig egyes szám első személyben beszélsz az esküvővel való elképzeléseidről. Te is kisajátítod magadnak. A vőlegyény csak másodhegedűs. Ő csak a létszám miatt kell.
2014. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 tanús, egyszerű házasságkötésünk lesz! :) Fénykép készülni fog, de nem hivatásos fotóssal! A ruhám egy rózsaszín csinos kis hosszú estélyi/alkalmi ruha lesz! Gyűrűnk is lesz! Torta viszont nem, és lakodalom sem! Hogy elmegyünk-e négyesben étterembe vagy otthon ebédelünk-e azt nem tudom, nem beszéltünk még erről! A dátumot sem tudjuk még, csak azt, hogy jövőre mindenképp! Szóval ne aggódj! És csak úgy tervezd, ahogy ti szeretnétek!
2014. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled! Mindig is egyszerű esküvő párti voltam, ehhez képest a mára már ex férjem ragaszkodott a nagyobb felhajtáshoz, nem volt ugyan extra puccos, és csak 60-an voltunk végül, de sok dolog nem tetszett, de hagytam magam rábeszélni. Elváltunk pár évvel később. Ha lesz még egy esküvőm, a legegyszerűbbet szeretném, szűk család, utána otthon egy kis vacsora, és semmi fehér ruha, meg csinnadratta.
2014. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

En kislanykent sem almodoztam soha az eskuvomrol. Nem is akartam nagy felhajtast,szerencsere a parom sem,igy alig 15en ha voltunk. Most evekkel kesobb sem banom, hogy nem volt.

Amugy sem vagyok bulizos fajta, nem szeretek tancolni, szoknyat evente egyszer veszek fel csak ha kotelezo, akkor is csak szenvedek benne.

2014. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk csak polgári esküvőnk volt, amit egy szűk 25 fős családi vacsi követett. Én is utálok középpontban lenni. Van olyan ember, akit ha megkér a párja, már másnap rohangál az esküvői szalonok között. Én bementem az egyikbe, vittem egy képet, hogy kb milyen ruhát szeretnék, és megvarrattam. Nem habos-babos volt, hanem egy egyszerű, de nagyon szép ruha. Valahogy nem vagyok az a típus, aki a város összes szalonjába bemegy, és próbálgat. Már kezdtem magam antinőnek hinni. :-) De hát nem vagyunk egyformák. Én is attól paráztam, hogy hogy fogok kibírni, hogy mindenki engem néz.
2014. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha valaha beleolvastál a kategóriába, akkor biztos láttad, hogy itt inkább az a trend, hogy "engem nem érdekel a felhajtás", "pénzkidobás" "szánalmas habosbabos bohóckodás" "két tanúval mindhalálig" akinek meg nagy volt, vagy nagy lesz, azt gyakran a sárga földig lepontozzák, hogy milyen hülye.
2014. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"A szüleim fizették a cécót. Később a szüleim pénzén jóllakatott haverok nemhogy nem köszöntek előre, de még csak nem is fogadták a köszönést."


Mondjuk ezt csak én nem értem, hogy a haveroknak honnan kellett volna tudni, hogy a te anyádék fizetnek? Ha meg elmegyek egy 150 fős rendezvényre én sem jegyzek meg ott senkit, és többnyire a saját társaságommal vagyok, nem olyanokkal barátkozok, akiket soha az életben nem fogok újralátni, így később többnyire fel sem ismerem őket.


A következő esküvőn majd akasszák a nyakukba, hogy MI FIZETJÜK A BULI!!! és legyen egy vetítés arról, hogy kiknek kell az utcán előre fizetni, mert ők állják az esküvőt és akkor biztos mindenki tudja majd mi újság és megjegyzi őket...

2014. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!