Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van rajtam kívül még olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül még olyan, akinek nem fontos, hogy az esküvő nagy felhajtás legyen?

Figyelt kérdés
Hamarosan összeházasodunk a barátommal, de már előre fázom az egész felhajtástól és ezt egyik barátnőm se tudja megérteni. Nekik már általános iskola óta a tökéletes esküvő az álmuk. Hogy legyen hatalmas, giccses esküvői ruha, koszorús lányoknak milyen legyen a ruhája (???), az esküvő helyszíne, a díszítés, a zene, a torta, a csokiszökőkút, meg tudom is én milyen flancos dolgok. Engem ez az egész nem érdekel. Lenne pénz nagy esküvőre, de sajnálnám rá nagyon. Amúgy is visszahúzódó típus vagyok, utálok szerepelni, már rosszul vagyok a gondolattól, hogy egész nap mindenki engem nézzen. Nekem csak az a fontos, hogy a templomban és az anyakönyvvezetőnél kimondjuk az igent és utána esetleg egy szűk családi körben elköltött vacsora. De ezt senki se hajlandó megérteni, azzal jönnek, hogy 22 évesen illene valami nagy lagzit csinálnom, nem vagyok 40 éves, hogy így oldjam meg. De nekem nagyon nem hiányoznak azok a rokonok, akiket jó esetben is csak évente egyszer látok és az időjáráson kívül másról nem is tudok velük beszélni. Más is van, aki nem anyagi okok miatt nem szeretne nagy esküvőt, hanem csak azért, mert semmi kedve hozzá.
2014. okt. 9. 11:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20/20-as, jó nagy bunkó vagy!!!
2014. okt. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Mindenki olyat szervezzen magának amilyet szeretne. Te nem szeretnél felhajtást , es a vőlegény sem akkor oldjatok meg a szűk családdal .


Mi másra vágyunk. Szeretnenk nagy esküvőt a csaladunkkal es a barátainkkal . 100 vendégre számítunk , nem lesz semmi luxus, élvezni szeretnénk azt a napot, jókat enni inni, es hajnalig mulatni. Magunk fizetjük az esküvőt , es pénzt sem kérünk tehát nem anyagi okok miatt leszünk ennyien.

2014. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Előszöris gratulálok!

Az esküvő nekem sem volt sosem nagy álmom. Arra persze nagyon vágytam, hogy valaki úgy szeressen, ahogy most a vőlegényem szeret. A szerepléssel nincs gondom, elég kifelé élő személyiség vagyok, sokszor kell előadást tartanom, ami nem feszélyez, ..., ...

Az esküvő alapvető részeivel nincs bajom (szertartás, kaja), de sok dolog totál nem hiányzik. A ruhám sem fehér lesz, amitől teljesen kiakadt néhány rokon. Annyi idétlen és giccses ruhát láttam már és nem láttam olyan menyasszonyit, amit magamon is el tudtam volna képzelni a szertartásvezető előtt. Mindegyikben rosszul/feszengve éreztem magam. De volt egy gyönyörű estélyi, amit amikor megláttam, azt éreztem, hogy "ezt egyszer viselnem kell" és annyira extravagáns, hogy máshová nem is tudnám felvenni (nem járok az operabálba, vagy hasonlóan nagy helyekre, ahol elférne). Így az a ruha lett a nyertes.

A vacsi nekünk annyira nem lesz szűk kör, de nem is mondanám soknak, 70 fő lesz valószínűleg ott a barátainkkal együtt. Olyan rokont nem hívunk meg, akik magasról tesznek ránk, csak akivel tényleg tartjuk a kapcsolatot.

Teljesen egyetértek Veled, hogy annyi felesleges dolgot lehetne belezsúfolni abba a napba, hogy hihetetlen.

Nekünk tortánk lesz, az az ünnepekhez nálunk hozzá tartozik, de nem akarok belőle nagy felhajtást, nem az a cél, hogy midnenki 4-5 szelettel tudjon hazavinni belőle. :)

2014. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!