Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg fölösleges ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fölösleges ekkora felhajtás, vagy csak irigy vagyok?

Figyelt kérdés

Bátyám nem sokára nősül. Elég gazdagok. A barátnője gyűrűje akciósan kicsit több mint 800ezer Ft volt!! van benne valami nagy zöld színű kő, körülötte gyémántok. Ruhát varrat, mert nem talált a kölcsönözhetők között, olyat ami tetszik neki. Az is csillogós kövekkel kivarrva, valami drága anyagból és állítólag 2 méteres uszály lesz. Sose érnek rá találkozni, mert mindketten dolgoznak, túlóráznak, hogy gyűljön még a pénz. A templomi a bazilikában lesz, a lagzi valami szállodának a báltermében, ami nem volt elég díszes nekik, ezért rendeltek egy csomó dekorációt és dekoratőrt. Végigkóstolták a menüt, lesz rák, hal, vadhús, tatárbifsztek, mindenféle drága kaja. A torta is valami 7 emeletes lesz, és iszonyat dága és díszes. A csaj volt próbafrizurát, próbasminket csináltatni 26.000 Ft-ért!!

Az egész ramazuli több millióba fog kerülni. Csak szerintem értelmetlen ez az egész?


2014. okt. 22. 14:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Rongyrázás..de ha nekik ez kell..
2014. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Értelmetlen, de ha megtehetik, akkor miért ne?!
2014. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Irigy is vagy rendesen.
2014. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem hitelből vagy szülők pénzéből, hanem a pénzből, amiért megdolgoztak lesz fizetve, akkor miért zavar?
2014. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Egy ismerős pár is ekkora "felhajtást" csinált az esküvőből, de volt szerencsém jelen lenni, és gyönyörű volt.

A lánynak (22 éves) gyönyörű, külföldről rendelt menyasszonyi ruhája volt 3 méteres uszállyal, fátyollal, kristályokból készült fűzős felsővel. A vőlegény is úgy festett, mintha egy divatlapból lépett volna ki.

Étteremben adtak fogadást, csupa drága étellel (lazac, osztriga, és társaik), és korlátlan italfogyasztással.

Ha megtehetik, tegyék, én is megtenném, ha lenne rá.

2014. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%
Igen és igen.
2014. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Tényleg fölösleges, de attól még irigy vagy. Én is az vagyok:)
2014. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
Csak irigy vagy. Az ő pénzük és az ő esküvőjük.
2014. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Én is feleslegesnek tartom, mert számomra az esküvő nem erről szól, nem ez a lényege. Oké, hogy megtehetik, de akkor sem látom értelmét. De minden ember más :)
2014. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem tök hülyeség, ezt a pénzt inkább a nászútra költeném.
2014. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!