Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok, feleségek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok, feleségek! Véleményetek nekem par kérdésben?

Figyelt kérdés

1: A ruha..a ti ruhátok is nehez? Marmint súlyra. Az enyemet nagyon neheznek érzem ráadásul fuzos es 12 réteg tüll a ruha..attol felek hogy nem.birom majd a melegben 😃 szóval a kérdésem az lenne hogy létezik olyan ruha ami tenyleg konnyu es kényelmes vagy ezt el kell viselni a nagy napon?

Aztán..nektek volt olyan ami. Valtoztattatok volna utolag vagy minden tökéletes volt?

A fotózás aznap vagy elotte valamikor volt?

Előre is köszönöm a válaszokat 😊


2014. dec. 14. 19:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam dögnehéz ruhákat, hiába olvadoztam értük, a súlyuk miatt nem választottam közülük. Nagy szoknyás, abroncsos, de nem habos-babos tüllös hercegnős, hanem letisztult, de mégis díszes (egy kis csipke, egy kis gyöngy) királynős ruhám lett. Nem volt nehéz, imádtam benne lenni.

Változtatás, hm... Talán pár fővel kevesebben lennénk, ha újra csinálhatnám. És sokkal kevesebbet agyalnék, aggódnék a készülődés alatt.

Fotózás aznap volt, 11-től (4-kor volt a kikérés). Volt tervünk mindenféle időjárásra, így 3 helyszínt néztünk ki, mindnél voltunk végül. Nem volt ragyogó napsütés, sőt, kissé borús volt az idő, kedvezőek voltak délben is a fényviszonyok kültéren.

2014. dec. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Abroncsos kolasuveg ruha videki izlest tukrozi.

Valasz kon yu letisztult modelt

2014. dec. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amin én változtatnék utólag:

- A legminőségibb fotóst választanám, nem pedig a legolcsóbbat. Tulajdonképp a fotók maradnak meg abból a Nagy Napból.

- Fényképezés előtt innék egy kis alkoholt. Délelőtt volt a fényképezkedés. A feszített tempó miatt nem tudtam lazán, mosolygósan állni a pózokban a fényképezkedéskor. Mindig az pörgött bennem hogy hány percet lehetünk még a helyszínen és onnan hova kell tovább rohanni.

- Esküvő előtt is innék egy három-négy korty pezsgőt. Az egész nap feszültsége akkor oldódott amikor az anyakönyvezetővel pezsgőztünk. Addig nagyon karót nyelt képek születtek rólunk. Az anyakönyvvezető után pedig attól a három -négy korty pezsgőtől olyan felszabadultak és mosolygósak voltunk hogy csodálatatos képek születtek rólunk a templomi esküvőn.

-Keveset paráznék , és nem akárnék másoknak megfelelni, mert úgy sem lehet. Viszont kiélvezném minden percét a napnak.

- Akármilyen kényelmes és szépséges menyasszonyi cipőket látok , akkor is fehér versenytánc cipőt választanék menyasszonyinak. Maximum kidíszíteném a meskáról vásárolt cipőklipszel, vagy néhány csillogó kővel. A versenytánc cipők gyönyörűen mutatnak lábon, nőiesek, és arra lettek kifejlesztve amire egy menyasszonynak kell: Táncolni, táncolni és táncolni.

2014. dec. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!