Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért szokás a menyasszonyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szokás a menyasszonyok közt, hogy lefogyjanak, és megnövesszék a hajukat az esküvőjükre?

Figyelt kérdés
Egyébként én is ezt tervezem. Már jó ideje tervben volt mindkettő, de valahogy csak az esküvőtervezésnek sikerült kibillentenie a konfort zónámból, meg a halogatásból. Nyilván szeretnék szép lenni a nagy napon, de még így, hogy benne vagyok sem látom értelmét annak, ha valaki egy napra gyönyörű lesz, utána meg már visszahízhat, mert úgyis elkelt.. És nem, én később sem akarom többé elengedni magam, de rengeteg példát látok arra, hogy a nők M-es méretből lefogynak S-esre, pár év múlva meg akkorák, vagy még nagyobbak, mint voltak.. és ne gyertek a szüléssel, mert olyan nincs, hogy valaki 1-2 év alatt ne tudna leadni 10 kiló fölösleget (hacsak nem betegség, vagy lustaság, esetleg rossz módszer miatt).
2015. jan. 13. 15:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

M-ből S-re fogyni nem cucc.


Jól akarnak kinézni a sok fotó miatt.


Nemrég arról olvastam cikket, hogy sok új feleség levágatja a haját, és ennek mi az oka. Azt mondták, hogy a) sok olyan nő van, aki az életében beállt nagy változást új frizurával ünnepli és b) régóta terveztek rövid hajat, de nem akarták esküvő előtt levágatni, mert hosszú hajból több mindent lehet csinálni, és lehet, hogy a rövid rosszul áll, az meg csúnya a képeken.

2015. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én vagyok a kivétel. A hajam egyébként is hosszú, így nem növesztettem. Egy dekát sem fogytam, nem is próbáltam. Sose volt műkörmöm, erre a napra sem lett. Nem jártam sose szoliba, az esküvő előtt sem tettem. Mégis mindenki szerint szép voltam, sőt életemben kb. először magamnak is tetszettem a fényképeken.
2015. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem növeszti meg a haját az esküvője előtt, az évekbe is beletelik. Kicsit fogyni meg azért szoktak, mert jól akarnak kinézni. Olyan, mint a strandszezon, olyankor is sokan nekiállnak mozogni, fogyókúrázni, amikor már közeleg a nyár és ciki lenne a hájas testünket mutogatni.
2015. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Nekem rövid hajam van, az esküvőre sem kezdtem el növeszteni és tökéletes frizurát csinált belőle a fodrász, igazán illett hozzám.
2015. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

Úgy vannak vele hogy ha már szép ruhát kölcsönöznek, megpróbálnak a legelőnyösebben kinézni a ruhában. Ugyanez az oka a hajnövesztésnek is. Csuri hajból csak kevés menyasszonynak lehet szép frizurát csinálni. Ha már kb. vállig ér valakinek a haja lehet hozzá póthajat csatolni amiből mesés kontyokat és ezeregyféle esküvői frizurát ki tud hozni a fodrász. Tehát nem kötelező a hajnövesztés.

Sokan akkor vágatják le a hajukat amikor megszületik az első baba, és mindig a kicsi kezében van a hajuk. Nem akarják hogy a gyerek szájba kerüljönek a hajszálak. Amúgy is szülés után kb. egy évig erősen hullhat a haj.

A hízás pedig alkati dolog. Aki szerencsésebb alkat nem fikázhatja azokat akik kevésbé azok. Senki sem akar bálává változni az esküvője után. A terhesség és szoptatás viszont sok ismerősöm hormonrendszerét megkavarta és sokat híztak.

Kedves kérdező szerintem térjünk vissza ehhez a kérdéshez a szülésed után.

2015. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Másfél éve szültem.
2015. jan. 13. 16:44
 7/16 A kérdező kommentje:
10-ből 5 kilót fogytam, és most kezdem visszanöveszteni a hajam, ami egyébként is tervben volt.
2015. jan. 13. 16:47
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja, és hízékony vagyok, a családom nagy része túlsúlyos.
2015. jan. 13. 16:50
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

OFF

Nem vagy hízékony és a családod többi tagja is azért túlsúlyos mert zabál és/vagy nem mozog. Ha kilibbentett az esküvőtervezés a konfortzónádból akkor felejtsd el ezt a hülye dumát, mert senki nem hízékony. Van akinek lassabb az anyagcseréje stb, de ha normálisan kajálsz és mozogsz, nem hízol, ennyi a titok. Bocsi, de falramászok az "azért vagyok kicsit molett mert az egész család az, génhiba" szövegtől.

Egyébként sok sikert, és sok boldogságot:)

2015. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Változnak a prioritások. Ha már vannak gyerekek, házasok a szülők, régóta együtt vannak, és stabil munkahelyük is van, valószínűleg az felsoroltak mindegyike előrébb való lesz, mint az, hogy van-e 10 kg felesleg a szülők valamelyikén. Tíz kiló semmiség. Nem ezen fog múlni a jó kapcsolat. Főleg, ha csak az esküvő idejére fogyott a menyasszony.

Gondolom aki az esküvőre lefogy és hajat növeszt, az alapból ilyen szeretne lenni, de csak az esküvő motiválja/ta eléggé ahhoz, hogy tényleg változtasson.

2015. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!