Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért szokás a menyasszonyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szokás a menyasszonyok közt, hogy lefogyjanak, és megnövesszék a hajukat az esküvőjükre?

Figyelt kérdés
Egyébként én is ezt tervezem. Már jó ideje tervben volt mindkettő, de valahogy csak az esküvőtervezésnek sikerült kibillentenie a konfort zónámból, meg a halogatásból. Nyilván szeretnék szép lenni a nagy napon, de még így, hogy benne vagyok sem látom értelmét annak, ha valaki egy napra gyönyörű lesz, utána meg már visszahízhat, mert úgyis elkelt.. És nem, én később sem akarom többé elengedni magam, de rengeteg példát látok arra, hogy a nők M-es méretből lefogynak S-esre, pár év múlva meg akkorák, vagy még nagyobbak, mint voltak.. és ne gyertek a szüléssel, mert olyan nincs, hogy valaki 1-2 év alatt ne tudna leadni 10 kiló fölösleget (hacsak nem betegség, vagy lustaság, esetleg rossz módszer miatt).
2015. jan. 13. 15:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlagos nő soha máskor nem vesz fel egy gyönyörű báli ruhát, mint az esküvőjén. Akkor készül csak róla profi fotó, videó. Naná, hogy szeretné a legjobb formáját nyújtani :)
2015. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Akkor az anyagcserém lassú.
2015. jan. 13. 19:37
 13/16 anonim ***** válasza:
20%

OFF

nekem is lassú az anyagcserém (nagyon) mégis nagyon vékony vagyok -> ez nem kifogás. Tényleg akkor hízik az ember ha zabál és nem mozog mellé.

2015. jan. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
36%

"Tíz kiló semmiség. Nem ezen fog múlni a jó kapcsolat"


Múlhat ezen, ha a férfi később nem kíván.

2015. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom figyeltél-e mit írtam: "olyan nincs, hogy valaki 1-2 év alatt ne tudna leadni 10 kiló fölösleget (hacsak nem betegség, vagy lustaság, esetleg rossz módszer miatt)". Pont, hogy azt írtam, hogy könnyen hízok, nehezen fogyok, mégis szülés óta leadtam 5 kilót a 10-ből, és szándékomban áll az esküvőmig leadni a maradék pár kilót, utána pedig tartani a súlyom. És pont arra céloztam, az egyik válaszolónak, hogy hiába jön a jaj szegény feleségek nem direkt híznak meg dumával, én nem vagyok szerencsés alkat, mégsem vagyok szülés után egy dagadt disznó. És igen, tisztában vagyok vele, hogy a maradék fölösleg a lustaságom miatt van még rajtam, kérdem én, mások miért csak egy napra akarnak vékonyak lenni, és utána miért engedik el magukat ismét? Jó értem, fotók, meg minden, de ha már x kilót lefogynak, miért nem szeretnének továbbra is úgy kinézni, mint a fotókon? Mindig furcsa érzés, mikor előkerül egy régi esküvői fotó, és valaki megjegyzi: olyan szépek voltatok! de olyan furcsa, nem is hasonlítasz magadra..
2015. jan. 14. 16:13
 16/16 szonata ***** válasza:
Ne akarj többet mutatni, mint amilyen vagy. Légy természetes,ápolt. Az esküvő egy nap, az élet pedig millió és ez a több és igazibb.
2019. márc. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!